Campeggio Europe Garden is een camping met 50 plaatsen in Silvi, Italië, gelegen in de regio Abruzzo. Op het terrein vind je wifi, een restaurant en 's ochtends vers brood.
Je kunt hier kamperen met een tent, een caravan of een camper. Naast kamperen kun je hier ook een trekkershut, een chalet of een appartement huren.
Om te zwemmen is er een buitenzwembad, een waterglijbaan, natuurlijk zwemwater en een zandstrand. Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin, kinderanimatie, een tennisbaan, tafeltennis, jeu de boules en fietsverhuur.
Campeggio Europe Garden beschikt over sanitair voor mindervaliden. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines beschikbaar. Er zijn plaatsen met elektriciteit beschikbaar. Campeggio Europe Garden is geopend van 17 mei tot 14 september.
Foto's
Kenmerken
Accommodaties
Voorzieningen
Geschiktheid
Recreatie
Sanitair
Beoordelingen
Schrijf een beoordelingSergio il bagnino grandissimo lavoratore molto disponibile Antonio l'autista navetta cordiale e puntualissimo nelle corse Lo staff bar ristorante gentilissimi e perfino GIovanni il portiere di notte sempre sveglio una citazione particolare al sig.MICHELE grandissimo supervisore e regista di tutta la struttura nonostante può sembrare un po' riservato Gianluca alla reception sempre disponibile ed educato ed un plauso particolare ai ragazzi dell'animazione e complimenti a Benedetta e Francesca per la loro simpatia e bellezza
4 jaar geleden
Bafrdzo kameralny, nieduży kemping doskonale położony. Czyściutki, cichy i z doskonałymi widokami. Busy nad morze jeżdżą regularnie i z darmo. Dużo włochów i na szczęście mniej holendrów.
4 jaar geleden
It is wonderfull place there. As the europa village is located on the hill, there is fascinating view on the sea and hills in the neighbourhoods. I really reccomend to order accomodation with sea view here. (Sea view is noticed in Price list). We really appreciated helpfulness on the reception. As we had to travel during the night with small child, they understood this and our room was available already first day at 10 a.m.
4 jaar geleden
Wij hebben in Juni 1 week op de camping gezeten in een stacaravan geboekt via touroperator. De camping ligt op een berg maar hier door heb je wel een super mooi uitzicht over de zee. Je moet hierdoor wel 2.5km omhoog rijden met de auto en kunt dus niet eventjes de camping makkelijk aflopen, alles moet met de auto. Op de camping zijn ook hele stijle stukken om omhoog te lopen. Zwembad ligt heel mooi met uitzicht op zee, met toen wij er waren meer dan genoeg bedjes. Badmuts was verplicht. Ook op het strand waar je heen kan met het pendelbusje van de camping zijn strandbedjes en een parasol gratis beschikbaar voor de campinggasten. Eten in het restaurant was op zich prima maar stelde niet zo heel veel voor. Stacaravan was ook prima en zag er netjes uit. Wij hadden alleen een probleem met de airconditioning (waar we ook apart voor moesten betalen) die het tot 3x toe niet deed. Omgeving vonden wij ook erg saai, weinig leuke dorpjes en steden om te winkelen. Verder een prima verblijf gehad!
4 jaar geleden
Met uitzondering van het geluidsgeweld in het zwembad tussen 16 en 17:30 een fantastisch verblijf (comfort bungalow). Perfecte locatie. Pendelbus naar strand. Parasol en ligstoelen gratis beschikbaar.
4 jaar geleden