Gemiddelde prijs gebaseerd op een auto en twee personen met een tent, caravan of camper.
Camping is geopend van 01 January tot 31 December
Deze camping is nog niet door Spottocamp geverifieerd. Bent u de eigenaar van deze camping? Klik dan op de knop hieronder.
Campeggio Eucalyptus is een camping met 100 plaatsen in Imperia, Italië. Campeggio Eucalyptus heeft wifi, een campingwinkel en een restaurant. Honden zijn toegestaan op deze camping. Voor het wassen van kleding zijn wasmachines beschikbaar.
Heerlijke en vriendelijke camping. Naast een trekkersveldje ook prima plekken met wat meer privacy voor tent en camper(caravan). Een deel van het sanitair is reeds opgeknapt en de deze is altijd netjes schoon. Kom hier nu voor de 2e keer en wederom een prima vakantie beleeft. Op loopafstand is het stand samen met de boulevard waar je savonds kan eten. Even verder lopen is de grotere plaats (ca. 30min lopen) en tegenwoordig ook een fietspad richting San Remo. Voor de kleinste ook een waterpark in de buurt en veel dorpjes en daarbij horende riviertjes om te zwemmen. Moet je wel even voor zoeken en naar toe rijden.
Uiteraard een plek voor ons om terug te komen met of zonder kinderen.