Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Aktiv Camping Prutz / Tirol
Aktiv Camping Prutz / Tirol
Aktiv Camping Prutz / Tirol
Aktiv Camping Prutz / Tirol
Aktiv Camping Prutz / Tirol

Aktiv Camping Prutz / Tirol in Oostenrijk

Prutz , Oostenrijk

Deze camping is nog niet gevalideerd door de eigenaar. Klik hier als jij de eigenaar bent.
4.5 / 5 (12 stemmen)

Aktiv Camping Prutz / Tirol

Pontlatzstraße 22
6522 Prutz
Oostenrijk
Bezoek website
Toevoegen aan favorieten

Camping inmitten der Familien- Ferienregion Tiroler Oberland / Serfaus - Fiss - Ladis und am Tor zum Kaunertaler Gletscher. Unser Campingplatz liegt im Westen von Tirol im Dreiländereck (Österreich - Italien - Schweiz). Der INN, die Wasserader Tirols, entspringt im benachbarten Engadin und schlängelt sich durch das Tiroler Oberland vorbei an unserem Campingplatz. Diese wunderbare Lage direkt am Inn verleiht unserem Camping die einzigartige Atmosphäre, für die der Campingplatz in Tirol bekannt ist. Für all jene bietet unser Camping separate Zeltplätze mit besonders weichem Grasboden. Jeder Stellplatz kann jedoch auch als Zeltplatz genützt werden.

Die "Via Claudia" führt direkt am Campingplatz vorbei und bildet somit eine ideale Station für Biker (Motorradfahrer) und Radfahrer.

Einige Gründe, die für einen Urlaub am Campingplatz Aktiv-Camping Prutz sprechen:

> Einziger Campingplatz in Tirol mit eigener Heilquelle ("Sauerbrunnquelle")
> Tirols einziger Campingplatz mit eigener natürlicher Kletterwand
> Einzigartige Lage
direkt am Fluss "INN"
> Zentrale Lage im Tiroler Oberland - Tor zum Kaunertaler Gletscher
> Top Ausstattung
- vom ADAC vielfach mit Note 1 ausgezeichnet
> Familiencamping Tirol (Kinderanimation vom und am Campingplatz)
> Unmittelbare Nähe zum Familien-Paradies Serfaus-Fiss-Ladis
> Großzügige Stellplätze (60 - 105 m²) mit Blick auf die Berge "Kaunergrat"
> Optimaler Zwischenstopp von und nach Italien (Reschenbundesstraße B 180)
>
Eintritt im Hallenbad Kaunertal gratis
> SummerCard gratis (größtes Schwimmbad im Bezirk Landeck
"ERLEBNISBAD PRUTZ", Badesee uvm. inkl.)
> Idealer Zeltplatz in Tirol und Basislager für Rafter und Kajaker
>
Direkte Lage an der Radroute "Via Claudia"

Egal ob zum Wintercamping mit dem unvergleichbaren Ski-Angebot der Ski6-Region (Kaunertaler Gletscher mit Fendels/Serfaus - Fiss - Ladis/Venet/Nauders - Reschenpass), den Skigebieten Samnaun - Ischgl oder zum Sommercamping mit seinen unzähligen Möglichkeiten am Campingplatz und in der Region. Sie werden immer wieder nach Prutz auf unseren Campingplatz im Tiroler Oberland zurückkommen.

Für viele Dauercamper, die schon mehr als 20 Jahre am Aktiv-Camping Prutz in Tirol wohnen, ist unser Campingplatz eine Heimat geworden.

Im Winter: Der Eintritt ins nahe gelegene Hallenbad Kaunertal ist für unsere Wintercamping-Gäste gratis!

Erleben Sie Camping in Tirol in vollen Zügen und lassen Sie sich verzaubern...

Herzlichst

Euer Mag. Markus Fedler
und das CampingTEAM Nr. 1

Foto's

Kenmerken

Accommodaties

Tenten
Trekkershutten
Caravans
Campers
Chalets
Appartementen

Voorzieningen

Elektriciteit
Wateraansluiting
Rioolaansluiting
Wifi
Lounge
Droogruimte
Campingwinkel
Vers brood
Snackbar
Restaurant
Rolstoeltoegankelijk
Verharde paden
Houtskool-BBQ toegestaan
Tafels en banken

Geschiktheid

Honden toegestaan
Wintercamping
Plekken met schaduw
Seizoensplaatsen
Naturisten
Plekken voor jeugdgroepen

Recreatie

Speeltuin
Kinderanimatie
Zwemmen in natuurwater
Buitenzwembad
Binnenzwembad
Thermaalbad
Sauna
Jeu de boules
Tennis
Tafeltennis
Golf
Midgetgolf
Zeilen/surfen
Fietsverhuur
Vissen
Skilift

Sanitair

Camperservicestation
Babyverschoonruimte
Wascabines
Aangepast sanitair
Wasmachines
Drogers
FG
Familie Graat Nederlands

Goed sanitair, dat goed schoongemaakt werd. In de omgeving veel te doen. Voor Nederlandse begrippen kleine kampeerplaatsen. Relatief dure camping in verhouding met de aanwezige faciliteiten. Zwembad op een paar km afstand kon je gratis gebruik van maken met de gekregen Summercard.

4 jaar geleden

L
L Nederlands

Hele leuke camping voor sportieve mensen. Er staan veel wandelaars, fietsers en kanoërs op de camping, vaak voor een weekje of een paar dagen. Veel te doen in de omgeving, maar alles is echt erg prijzig. Je krijgt van de camping een Summercard, waarmee je gratis kunt zwemmen, maar de gondels etc. zijn echt duur. Op de camping zelf zijn geen activiteiten of voorzieningen voor kleine kinderen (wel een schommel en klimrek). De camping is klein en drukbezocht, gelegen aan een hardstromend riviertje en een drukke autoweg. Het badhuis is schoon en erg ruim. Van alle gemakken voorzien. Naast de camping ligt een sportveldje. Het zwembad is mooi, maar ligt niet vlakbij de camping. Je moet daar echt met de fiets of auto heen. Dat geldt ook voor het zwemmeer. Beide zijn wel echt een aanrader.

4 jaar geleden

Gi
Gisela Nederlands

Nette camping met zeer goed en schoon sanitair. Camping is vrij simpel maar in de omgeving is erg veel te beleven met de summercard Gold. Wi-Fi is vrij slecht. Personeel is erg vriendelijk en behulpzaam. Kortom: een aanrader voor de actieve vakantieganger. Speeltuin is leuk voor de wat jongere kinderen.

4 jaar geleden

Sl
Slootweg Nederlands

Veel te doen in de omgeving. Absolute aanrader. Erg kindvriendelijk. Camping viel ons tegen. Werd op internet neergezet als zeer kindvriendelijk. Op een simpele speeltuin na was er voor de kids op de camping geen vertier. Ze hebben zich overigens heel goed vermaakt. Keurig sanitair. Prima plek met prachtig uitzicht. Te duur voor de faciliteiten die er waren.

4 jaar geleden

AH
Arnoud Herberts Nederlands

Goede en prima camping. Het sanitair is altijd schoon. Mooie omgeving waar veel te doen en veel te zien is. Ik kan iedereen deze camping van harte aanbevelen.

4 jaar geleden

1 / 3

Locatie