Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Waalheimer Farm Camping
Waalheimer Farm Camping
Waalheimer Farm Camping
Waalheimer Farm Camping

Waalheimer Farm Camping in Paesi Bassi

Walem, Paesi Bassi

Questo campeggio non è ancora stato convalidato dal suo proprietario. Clicca qui se sei il proprietario.
3.5 / 5 (14 voti)

Waalheimer Farm Camping

Walem 55
6342 PA Walem
Paesi Bassi
Visita il sito web
Aggiungi ai preferiti

Waalheimer Farm Camping è un campeggio con 30 piazzole a Walem, Paesi Bassi, situato nella regione Overijssel. In loco troverai il wifi.

Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi.

I cani sono i benvenuti presso Waalheimer Farm Camping. Waalheimer Farm Camping è accessibile in sedia a rotelle. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici.

Foto

Caratteristiche

Servizi

Wifi
Sala comune
Accesso per sedie a rotelle
Barbecue a carbone consentito
Tavoli e panche

Adatto per

Cani ammessi
Piazzole ombreggiate

Attività ricreative

Parco giochi

Servizi igienici

Lavatrici
Co
Cor Olandese

2 anni fa

Pe
Petra Olandese

Wat een mooie lokatie.canitair kan beter maar voor boeren camping prima heeft ook wel wat. Snap met veel kids op de camping wordt het ook viezer . Maar dat is ook op 5 sterre campings. Mensen willen goedkoop op vakantie en daarbij verwachten ze luxe als op 5 sterre camping.

4 anni fa

El
Els Olandese

Hier heen gaan als je je plek belangrijker vindt dan bv het sanitair.

4 anni fa

Ma
Marja Olandese

De ligging en omgeving zijn prachtig maar de camping is helaas op alle fronten onder de maat

4 anni fa

Du
Dubbelboer Olandese

De ligging van de camping is prachtig. Mooie vergezichten en goede uitvalsmogelijkheden. Op loopafstand van Valkenburg, dicht bij Vaals en Maastricht. Buiten de coronatijd zouden ook de Duitse en Belgische bezienswaardigheden de moeite waard zijn te bezoeken.Gastvrijheid en betrokkenheid van de eigenaren naar de gasten was nul. Geen enkele betrokkenheid of gastvrijheid gevoeld, een gemiste kans maar wel erg van belang.We hadden vooraf gezegd dat we tot woensdag zouden blijven maar door het slechte weer maandag vertrokken. Er werd ons direct duidelijk gemaakt dat we tot woensdag moesten betalen. Dat snap ik aan de ene kant maar de camping was leeg aan het worden toen we vertrokken. Er zijn geen gasten afgezegd door ons, ook jammer zo met je gasten om te gaan.

5 anni fa

1 / 3

Posizione