't Oostenriek è un campeggio con 30 piazzole a Megchelen, Paesi Bassi, situato nella regione Gelderland. In loco troverai il wifi.
Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi.
I cani sono i benvenuti presso 't Oostenriek. 't Oostenriek è accessibile in sedia a rotelle. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici.
Foto
Caratteristiche
Servizi
Adatto per
Attività ricreative
Servizi igienici
Recensioni
Scrivi una recensioneWat een lieve eigenaren en hoe is het mogenlijk dat ze ons kleine dorpje Wormer helemaal aan de andere kant van het land toevallig zo goed kennen. Een kleine wereld! De camping is zeer net en mooi aangelegd. Absoluut een aanrader voor rust liefhebbers en mensen voor wie net en schoon sanitair een MUST is. Op de grens met Duitsland een prima plek om de Achterhoek en de vele leuke dorpjes bij onze oosterburen te bezoeken. Wij komen hier zeker nog een keer terug
4 anni fa
prachtig seizoen gehad na een 3maanden arrangement nog enkele maanden verlegd .gezellig en leuke eigenaren ,staan altijd voor je klaar en mee te denken voor je .
4 anni fa
Geen minpunten, we staan hier met veel plezier, hele vriendelijke eigenaren, zeer behulpzaam. Komen hier zeker terug.
4 anni fa
Wij vonden het een leuke camping met gezellige gasten en een leuke gastheer/vrouw en geen WC papier en wat weinig sanitair maar daar is de prijs ook naar.Je kunt niet voor een dubbeltje op de eerste rang zitten toch.Alles wat super schoon en netjes en ja daar hoort dan ook een keertje op je beurt wachten bij. Volg wel de instructies van de website om bij de camping te komen want anders rijdt je je onmiddellijk vast bij de grensovergang waar je alleen met de fiets door kunt. Fietsmogelijkheden volop ook op Duits gebied.
4 anni fa
Het is een mooie camping met een heel mooi sanitair, heel vriendelijke Fred en Margriet mooi plekken mooie omgeving voor fietsen en wandelen wij hebben er 4 dagen gefietst ongeveer 300 km in Nederland en Duitsland wij hebben het heel goed naar ons zin gehad op camping Oostenriek
4 anni fa