Romagna Village
I-47838 Riccione (Adriatische Rivièra)
Italia
Romagna Village è un campeggio con 0 piazzole a Riccione (Adriatische Rivièra), Italia, situato nella regione Emilia-Romagna. In loco troverai il wifi, un minimarket e un ristorante.
Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi e l'animazione per bambini.
I cani sono i benvenuti presso Romagna Village. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici e asciugatrici.
Foto
Caratteristiche
Servizi
Adatto per
Attività ricreative
Servizi igienici
Recensioni
Scrivi una recensioneDe camping is mooi. Toeristisch maar meer Italianen dan Nederlanders. Strand aan de andere kant van de weg en zwembad wat vooral top is voor kleine kindjes. Bij aankomst konden we kiezen uit veel plekken, schaduwrijke en arme plekken. Onze tent paste perfect op de plek en we hadden genoeg ruimte voor de auto en een ruime zitplek. Het spoor achter de camping hoor je goed. Vliegverkeer is er niet veel en rumoer uit de omgeving is aanwezig maar niet te storend. Nadeel in de tijd dat wij waren:Week voor onze aankomst had het behoorlijk geregend met wind vanaf land, waardoor er veel muggen aanwezig waren. Hier hebben ze wel wat tegen geprobeerd, maar toch hebben wij onze hele vakantie muggenspray moeten gebruiken.Daarnaast hadden we behoorlijk wat overlast van de jongeren die tegenover ons zaten in de huisjes, dit gaat snachts ook door, waardoor wij soms wakker werden.
5 anni fa
Mooie camping, fantastische safari tent , alleen Savonds en snachts erg rumoerig!
6 anni fa
Camping met voornamelijk Italiaanse families. Camping ligt direct aan het strand en in het restaurant hebben we heerlijke pizza’s gegeten. Sanitair wordt iedere dag goed bijgehouden. Heel fijn met 2 kleine meiden.
6 anni fa
Wij zijn naar deze camping gegaan nadat wij op een andere camping hadden verbleven en daar niet konden bijboeken. De camping ligt in een ontzettend toeristisch gebied en meteen aan het strand. Dat was voor ons ook het enige leuke eraan. De camping zelf is oud. Oude toiletten, met gat in de grond of een wc zonder bril. En de meeste hadden geen toiletpapier. Alles was oud en gedateerd. De tent die wij huurden van de touroperator was prima. De camping grenst aan het spoor wat veel lawaai geeft (ook in de nacht), vliegtuigen die erg laag vliegen, en naast de camping is een andere camping met harde muziek tot in de vroege uurtjes. Wij vonden deze camping niet echt leuk en zouden hier niet nogmaals naar toe gaan.
6 anni fa