Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Naturiste Bagheera
Naturiste Bagheera
Naturiste Bagheera
Naturiste Bagheera
Naturiste Bagheera

Naturiste Bagheera in Francia

Bravone, Francia

Questo campeggio non è ancora stato convalidato dal suo proprietario. Clicca qui se sei il proprietario.
4 / 5 (24 voti)

Naturiste Bagheera

20230 Bravone
Francia
Visita il sito web
Aggiungi ai preferiti

Naturiste Bagheera è un campeggio con 100 piazzole a Bravone, Francia, situato nella regione Corsica. In loco troverai il wifi, un minimarket e un ristorante.

Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi e un campo da tennis.

I cani sono i benvenuti presso Naturiste Bagheera. Naturiste Bagheera è accessibile in sedia a rotelle. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici.

Foto

Caratteristiche

Servizi

Wifi
Armadietti
Zona cucina
Minimarket
Snack bar
Ristorante
Accesso per sedie a rotelle

Adatto per

Cani ammessi
Piazzole ombreggiate
Senza auto

Attività ricreative

Parco giochi
Tennis

Servizi igienici

Bagno privato a noleggio
Lavatrici
Le
Lee Olandese

Bagheera Camping is een prachtige kampeerlocatie, genesteld in een idyllische omgeving vol bloemen en geurige planten. De mix van ecologie, biologische producten en naturisme is uitstekend. Het ligt direct aan het naturistenstrand, wat een geweldige plek is om te vertoeven. De locaties zijn prachtig en het personeel bij de receptie, het restaurant en de winkel zijn allemaal erg vriendelijk. Het is simpelweg geweldig.

3 anni fa

Ch
Chanel Olandese

Strandvakantie van je dromen

3 anni fa

Mo
Moussa Olandese

Prachtig terrein dichtbij het water. Fraai zandstrand met eenvoudige zee-ingang. Ideale locatie voor bergtrips. Verblijfsruimtes met veel persoonlijke ruimte. Echter, beperkte mobiele dekking en Wifi. De sauna is niet indrukwekkend.

3 anni fa

Ko
Ko Olandese

Uitstekend verblijf, netjes en hedendaags. Prachtige omgeving. Je ervaart een gevoel van eenheid met de natuur, alsof je zo vrij bent als een vogel. Voor een naturistenlocatie zijn er wel wat te veel geklede bezoekers. Maar goed, ieder zijn ding. We zullen zeker terugkeren.

3 anni fa

Ma
Marlies Olandese

Plekken niet overal duidelijk aangegeven en erg wisselend qua formaat. Behalve dat een perfecte camping voor een paar relaxte dagen zonder kleding aan de zee

4 anni fa

1 / 5

Posizione