Prezzi non disponibili
Prezzo stimato in base ad 1 auto, 2 persone con una tenda, camper o roulotte.

Campeggio aperto da 01 January a 31 December
Arrivo
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Partenza
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Giorni
{{r.bookingDays}}

Questo campeggio non Ë stato ancora convalidato da Spottocamp. Sei il proprietario? Contattaci con il pulsante sotto

Sono il proprietario
Wifi
BBQ consentito
Cani
Lavatrici
- Advertisement -
4.5 / 5 (13 voti

Municipal de la Grange du Pin

La Grange du Pin
F-01370, Cuisiat
Francia

Municipal de la Grange du Pin è un campeggio con 100 tende a Cuisiat, Francia. Municipal de la Grange du Pin ha wifi e un ristorante. Sono consentiti cani. Potete trovare diverse attività ricreative nel campeggio. C’è un area giochi.

Per lavare i vostri indumenti c’è disponibilità di lavatrici

Caratteristiche Punto

Ricreazione
Area Giochi

Strutture
Collegamento TV
Wifi
Snackbar
Ristorante
accesso sedie a rotelle
BBQ consentito

Qualifiche
Cani
Punto on ombra
Senza auto

Sanitari
Strutture cambio pannolini
Lavatrici


Clicca qui se le informazioni su questo campeggio sono incorrette o incomplete

Foto

Recensioni

Karel
Olandese
In de avonduren heerst er een aangename rust wanneer de bezoekers van het meer terugkeren naar hun woningen. De locaties zijn uitstekend en bieden veel schaduw.
2 anni ago

Dana
Olandese
Een ideale locatie voor families dankzij de talrijke opties en bezigheden tijdens het hoogseizoen. Ons bezoek vond plaats in het laagseizoen, samen met onze hond. Ook wij hebben enorm genoten, gezien onze hond heerlijk kon zwemmen en wij konden wandelen in een prachtige omgeving. Het sanitair was netjes en schoon, de ontvangst hartelijk en behulpzaam. Uiteindelijk zijn we langer gebleven dan we oorspronkelijk hadden gepland!
2 anni ago

Michiel
Olandese
Fijne camping aan leuk meer. Erg geschikt voor een gezin met kleine kinderen. Ruime plekken en keurig, goed onderhouden sanitair. Nieuwe huur chalets zien er erg netjes uit. Enkele van de vaste staplaatsen (particuliere caravans) zouden er wat verzorgder uit mogen zien.
4 anni ago

- Advertisement -