Minicamping Plessiere è un campeggio con 30 piazzole a Theneuille, Francia, situato nella regione Auvergne. In loco troverai un minimarket.
Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici.
Foto
Caratteristiche
Servizi
Adatto per
Servizi igienici
Recensioni
Scrivi una recensioneWe hebben genoten van onze vakantie op camping Plessière. Onze campingplaats leek wel een weiland, zo groot. Er was voldoende schaduw van grote bomen en struiken. De ruimte, de rust en het warme weer hebben ervoor gezorgd dat we een heerlijke vakantie hebben gehad. Ben en Bianca zijn een goede en enthousiaste gastheer en gastvrouw. Ze doen er alles aan om je een fijne vakantie te bezorgen. De 6 campingplaatsen liggen flink verspreid over het terrein. Het sanitair is wat verder lopen maar dat was voor ons geen probleem. Deze camping legt de lat hoog voor een volgende vakantie!
4 anni fa
Dit is nu precies wat ik zoek in een camping! Enorm grote plek, een heel weiland voor onszelf! Er zijn meer kampeerders maar die zitten zo ver van je af dat je ze niet ziet of hoort. De hele dag schaduw van grote eeuwenoude eiken. Stilte, natuur en sterrenhemels. Prima sanitair en een gemeenschappelijke koelkast. Nieuwe eigenaars Ben en Bianca zijn enthousiast en gezellig. In de buurt leuke stadjes en meertjes. Dit is echt een van de fijnste campings waar ik ooit ben geweest!
4 anni fa
Wat een fijne plek om te verblijven, grote rustige plekken met zon en schaduw, mooie natuur, net sanitair en gastvrije eigenaren. We hebben genoten!!
4 anni fa
Een unieke camping waar je het gevoel hebt dat je in de vrije natuur kampeert. Een adembenemend uitzicht en een nette/ruime plek voor de douches e.d. Als je er 1 keer geweest bent wil je het volgend jaar op zeker weer terug.
4 anni fa
Op deze plek lijkt kampeer je formeel op een camping maar eigenlijk sta je in de vrije natuur. Op loopafstand een douche en een wasgelegenheid en verder groen, groen en groen. Op één of andere manier heeft deze camping iets dromerigs. Vooral de vogels in alle maten en soorten dragen hier aan bij. Theo en Esther, de campingbeheerders zijn op de achtergrond aanwezig; net als de medegasten op de camping. Eigenlijk kun je het geen camping noemen want dat roept bij veel mensen andere associaties op. Op deze plek mag je de stilte van het Franse platte land a.h.w. even lenen. Dat er geen internet is heb ik in het begin als lastig ervaren maar na een paar dagen werd het een zegen.
4 anni fa