Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Minicamping de Hartjens
Minicamping de Hartjens
Minicamping de Hartjens
Minicamping de Hartjens
Minicamping de Hartjens

Minicamping de Hartjens in Paesi Bassi

Azewijn, Paesi Bassi

5 / 5 (57 voti)

Minicamping de Hartjens

Hartjensstraat 7
7045 AH Azewijn
Paesi Bassi
Visita il sito web
Aggiungi ai preferiti

Camping de Hartjens is een gezellige duurzame mini-camping in een natuurlijke omgeving die zorgt voor een glimlach. De camping is rustig gelegen aan de rand van het kleine dorp Azewijn. Op het terrein ligt een wijngaard, een fruitboomgaard en een paddenpoel. Het uitzicht over het prachtige Montferland is adembenemend. De camping is overzichtelijk met grote plaatsen. Het is echt een plek om tot rust te komen en te genieten van de mooie omgeving die zich prima leent om te fietsen, wandelen of bezoekjes te brengen aan kastelen en steden.

Foto

Caratteristiche

Alloggi

Tende
Bungalow
Roulotte
Camper
Chalet
Appartamenti

Servizi

Elettricità
Allacciamento all'acqua
Allacciamento alla fognatura
Wifi
Minimarket
Pane fresco
Accesso per sedie a rotelle
Falò consentito in piazzola
Barbecue a carbone consentito

Adatto per

Cani ammessi
Campeggio invernale
Piazzole ombreggiate
Piazzole stagionali
Auto ammessa in piazzola

Attività ricreative

Parco giochi
Piscina all'aperto
Bocce
Tennis
Minigolf
Pesca
Impianto di risalita

Servizi igienici

Fasciatoio
Lavatrici
Asciugatrici
Hu
Hubertus Olandese

Gedurende onze aanwezigheid hebben we de hartelijkheid en deskundigheid waarmee Youri de camping beheert enorm gewaardeerd. Hij gaat geen enkele uitdaging uit de weg.

3 anni fa

Ka
Karina Olandese

Een aantal jaar terug hadden we reeds een positieve ervaring op deze camping. We waren ons ervan bewust dat er een fabriek naast de camping was die een constant eentonig geluid produceerde. Je raakt er echter aan gewend. We hadden ook al een suggestie aan de eigenaar doorgestuurd via e-mail, maar we hebben (na twee weken) nog geen antwoord ontvangen. Het gebeurde dat tijdens het douchen de lichten uitvielen en ik naakt de sensor buiten de douche moest heractiveren. Dat was nogal lastig. Ik begrijp nu waarom veel mensen de voorkeur geven aan de familiedouche. Afgezien hiervan waren we over het algemeen zeer tevreden.

3 anni fa

Di
Diana Olandese

Uitstekende, nette en goed verzorgde kampeerlocatie met sanitaire voorzieningen. Er is een service voor broodjes. Ruime kampeerplekken. Ideale locatie voor fiets- en wandeltochten. Je moet wel even rijden om bij het bos te komen, maar dat is prima te doen. In de nabije omgeving zijn er gezellige plekken om te winkelen en te genieten op een terras.

3 anni fa

Ub
Ubbo Olandese

De standplaatsen zijn ongelofelijk groot, met aan de rand van het kampeerterrein fantastische panorama's. Campingbeheerder Yoeri streeft ernaar om jouw verblijf zo aangenaam mogelijk te maken. Zelfs een verfrissende Weizen uit de tap in "de Deel" is mogelijk! We hebben volop genoten van de omgeving. We hebben uiteraard het schitterende kasteel in 's Heerenberg bezocht en de uitkijktoren op de Hulzenberg beklommen. Een goed idee is om deze keer Emmerich over te slaan en in plaats daarvan naar het vestingstadje Rees te gaan, dat ook een prachtige boulevard aan de Rijn heeft. Samengevat, de vakantieweek is omgevlogen! Een kleine opmerking: Wij stonden op standplaats 29 en daar kun je op werkdagen het graanbedrijf van de buurman Gijs horen. De standplaatsen iets verder weg hebben daar geen hinder van.

3 anni fa

Ro
Robbe Olandese

Een kleine kampeerplaats die aan alle verwachtingen tegemoetkomt! Een absolute must waar je ook prachtig kunt fietsen.

3 anni fa

1 / 12

Posizione