Prezzi non disponibili
Prezzo stimato in base ad 1 auto, 2 persone con una tenda, camper o roulotte.

Campeggio aperto da 01 January a 31 December
Arrivo
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Partenza
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Giorni
{{r.bookingDays}}

Questo campeggio non Ë stato ancora convalidato da Spottocamp. Sei il proprietario? Contattaci con il pulsante sotto

Sono il proprietario
Wifi
BBQ consentito
Cani
Lavatrici
- Advertisement -
4 / 5 (13 voti

Le Val St. Jean

Le Val St Jean
15200, Mauriac (Cantal)
Francia

Le Val St. Jean è un campeggio con 100 tende a Mauriac (Cantal), Francia. Le Val St. Jean ha wifi, un ristorante, una piscina al coperto e armadietti. Sono consentiti cani. Potete trovare diverse attività ricreative nel campeggio. C’è un area giochi.

Per lavare i vostri indumenti c’è disponibilità di lavatrici

Caratteristiche Punto

Ricreazione
Area Giochi
Piscina all'aperto

Strutture
Collegamento TV
Wifi
Snackbar
Ristorante
accesso sedie a rotelle
BBQ consentito

Qualifiche
Cani
Punto on ombra
Senza auto

Sanitari
Lavatrici


Clicca qui se le informazioni su questo campeggio sono incorrette o incomplete

Foto

Recensioni

Marieke
Olandese
Mooie camping als je niet veel nodig hebt. Kampeerplaatsen zijn ruim en de meeste zijn lekker beschut door bomen, heel fijn! Sanitair is vrij nieuw en goed schoon. De website van de camping klopt niet (meer). Alleen maar Franstalige animatie en naast het zwembad is er eigenlijk niets meer te beleven op de camping. Het avonturenpark is er niet meer en door permanente blauwalg, is het meer al een jaar volledig gesloten. Ook de activiteiten die aangeboden worden rondom het meer zijn er dus niet. Het zwembad is prima, wel weinig ligstoelen en parasols. Er staat op het terras bij de receptie een kleine foodtruck waar in de namiddag en avond snacks gehaald kunnen worden. Vrijwel geen Nederlandse gasten. Positief: bij het restaurant bij het meer kan je fantastisch eten! In de omgeving van de camping is veel leuks te doen, Le Lorian wandeling skigebied, veel stuwmeren met aquaparcs, waterval van Salins, openluchtmuseum Fermes du moyen age.
2 anni ago

Wendy
Olandese
Wij hebben een heerlijke tijd gehad. Val st. Jean ligt aan de rand van Mauriac, waar supermarkten, bakkers etc te vinden zijn. Camping biedt iets voor een ieder; campingplaatsen en verschillende soorten huisjes die om de plaatsen heen gesitueerd zijn. Leuk zwembad (gemeentelijk aan rand camping) en een zwem/vismeer. Op de camping animatie voor jong en oud. Snacks en borrels op de camping en bij het meer. Korting op verschillende activiteiten in de regio. Wij verbleven in een 6/8 persoons cottage, erg ruim, compleet en schoon. Complimenten. Enige minpuntje was de locatie, uitzicht van cottage was beperkt. Al met al zijn wij erg tevreden. Echter een belangrijk minpunt voor onze kinderen (6,9 en 17) was dat er geen andere NL kinderen waren. Camping is volledig Frans georiënteerd. Slechts af en toe een NL camper die een dag of 2 bleef. Dat was voor de kinderen teleurstellend. Overigens waren er kinderen in alle leeftijden genoeg.
4 anni ago

- Advertisement -