Prezzi non disponibili
Prezzo stimato in base ad 1 auto, 2 persone con una tenda, camper o roulotte.

Campeggio aperto da 01 January a 31 December
Arrivo
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Partenza
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Giorni
{{r.bookingDays}}

Questo campeggio non Ë stato ancora convalidato da Spottocamp. Sei il proprietario? Contattaci con il pulsante sotto

Sono il proprietario
Wifi
Cani
- Advertisement -
4.5 / 5 (14 voti

Le Parc

408 Quartier Trestaure
83440, St. Paul en Foret
Francia

Le Parc è un campeggio con 100 tende a St. Paul en Foret, Francia. Le Parc ha wifi, un snackbar e una piscina al coperto. Sono consentiti cani. Oltre a campeggio è possibile anche noleggiare un bungalow mobile. Potete trovare diverse attività ricreative nel campeggio. C’è un area giochi e un campo da tennis.

Per lavare i vostri indumenti c’è disponibilità di asciugatrici

Caratteristiche Punto

Ricreazione
Area Giochi
Animazione bambini
Piscina all'aperto
Campo da tennis

Sistemazione
Bungalow mobili

Strutture
Collegamento TV
Wifi
Snackbar

Qualifiche
Cani
Punto on ombra
Senza auto

Sanitari
Strutture cambio pannolini
Asciugatrici


Clicca qui se le informazioni su questo campeggio sono incorrette o incomplete

Foto

Recensioni

Saskia
Olandese
Camping met vooral Franse gasten en een handjevol Nederlanders, maar iedereen is super vriendelijk. Elke dag worden er allerlei dingen georganiseerd voor diverse leeftijden. De schuimparty was heel leuk. Zwembad is heerlijk; alleen zijn er niet al te veel parasols. Lekker verkoelend meer in de buurt en meerdere leuke plaatsjes. Leuk om met de veerboot vanaf Saint Maxime naar Saint-Tropez te gaan. Brood en croissantjes kan je halen, zonder te bestellen. Afbakbrood? Sanitair is prima. Wc-papier hangt buiten de toiletten. Het is de bedoeling dat je zonder slippers doucht. De dame bij de receptie is super vriendelijk en behulpzaam. Fijn verblijf gehad.
2 anni ago

Santing
Olandese
Een echte franse camping. Toch wel een aantal Nederlanders te vinden. Elke avond wat te doen, van playbackshow tot bingo (gratis) wel alles in Frans. Personeel is super vriendelijk en helpt graag in het Engels. Zwembad is prima en 1.80 op het diepst. Wordt niet snel gezeurd als kids een bommetje maken. Een balletje mocht ook prima mee. Genoeg ligbedden voor iedereen. Het is een boscamping. Hoge bomen. Wij waren er toen het 38 graden was de hele week dus dan is het echt perfect al die schaduw. Sanitair is mooi en netjes. Je bent met ongeveer een half uur op her strand (fresjus) maar ook het meer 15 min van de camping is prachtig en lekker warm. Een waterfiets huren met glijbaan kost maar 17 euro. Leuke prijzen. Op de camping is het wel een klimmetje richting restaurant en zwembad (niet handig als je erg slecht te been bent). Broodjes en croissantjes op de camping prima. Ook de pizza en friet. Prima. Kortom leuke camping!
3 anni ago

Eva
Olandese
Bij het zoeken van een camping gaf deze aan geen beschikbaarheid te hebben. Toch even gebeld en ze hadden gelukkig nog plek. Bij aankomst erg vriendelijk geholpen door de receptioniste, wij kregen verschillende plekken waar wij uit konden kiezen. De plekken hebben erg veel schaduw, maar niet alle plekken zijn vlak. Het zwembad is super, heerlijk water, een super bubbelbad, er is veel toegestaan (balletjes, banden e.d.) en de badmeester is vriendelijk! Het is redelijk rustig op de camping. 'S avonds is er animatie tot ongever 23:00, is erg gezellig. Helaas hadden wij wel wat luidruchtige buren... Sanitair is erg schoon en toiletpapier is aanwezig. Altijd warm water in de douches. Wat wij wel misten was een kraantje dichtbij... voor water moesten we naar het toiletgebouw. Leuke camping voor kinderen, animatie is wel in het Frans. Ik zou deze camping aanraden!
4 anni ago

- Advertisement -