Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Kurenpolder Recreatie
Kurenpolder Recreatie
Kurenpolder Recreatie
Kurenpolder Recreatie
Kurenpolder Recreatie

Kurenpolder Recreatie in Paesi Bassi

Hank, Paesi Bassi

Questo campeggio non è ancora stato convalidato dal suo proprietario. Clicca qui se sei il proprietario.
3 / 5 (18 voti)

Kurenpolder Recreatie

Kurenpolderweg 31
4273 LA Hank
Paesi Bassi
Visita il sito web
Aggiungi ai preferiti

Kurenpolder Recreatie è un campeggio con 200 piazzole a Hank, Paesi Bassi, situato nella regione North Brabant. In loco troverai il wifi, un minimarket, un ristorante e pane fresco al mattino.

Qui puoi campeggiare con una tenda, una roulotte o un camper. Oltre a campeggiare puoi anche affittare uno chalet.

Per nuotare trovi una piscina all'aperto, una piscina coperta e acque naturali balneabili. Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi, l'animazione per bambini, un campo da tennis, il ping pong, il noleggio di biciclette e la vela e il surf.

I cani sono i benvenuti presso Kurenpolder Recreatie. Kurenpolder Recreatie è accessibile in sedia a rotelle e offre servizi igienici attrezzati. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici e asciugatrici. Sono disponibili piazzole con elettricità, allacciamento all'acqua e allacciamento alla fognatura. Kurenpolder Recreatie è aperto dal 1 aprile al 31 ottobre.

Foto

Caratteristiche

Alloggi

Tende
Roulotte
Camper
Chalet
Appartamenti

Servizi

Elettricità
Allacciamento all'acqua
Allacciamento alla fognatura
Wifi
Minimarket
Pane fresco
Snack bar
Ristorante
Accesso per sedie a rotelle
Barbecue a carbone consentito

Adatto per

Cani ammessi
Campeggio invernale
Piazzole ombreggiate
Piazzole stagionali
Naturisti
Piazzole per gruppi di giovani

Attività ricreative

Parco giochi
Animazione per bambini
Balneazione in acque naturali
Piscina all'aperto
Piscina coperta
Bagni termali
Sauna
Bocce
Tennis
Ping pong
Golf
Minigolf
Vela/surf
Noleggio biciclette
Pesca
Impianto di risalita

Servizi igienici

Camper service
Fasciatoio
Cabine lavabo
Sanitari accessibili
Lavatrici
Asciugatrici
Ol
Olivier Olandese

We hebben hier een fantastisch weekend beleefd. Ondanks dat het weer niet optimaal was, hebben we ons uitstekend geamuseerd. De sanitaire voorzieningen waren schoon en het gebruik van betaalkaarten in plaats van munten was erg praktisch. Bovendien hebben we heerlijk gedineerd in het restaurant.

3 anni fa

Fr
Frederike Olandese

Deze camping mist de typische Brabantse sfeer! We waren er met een groep kinderen en het was er absoluut niet aangenaam. Het lijkt wel alsof het personeel specifiek gekozen wordt op basis van hun onbeschoftheid en lompheid. Klantvriendelijkheid lijkt een taboe of zelfs een vuil woord. Een van de medewerkers bij de receptie zou niet misstaan in een Siberisch strafkamp en het buitendienstpersoneel is net zo onvriendelijk. Wat een gezeur, wat een gesnauw, zelfs in het restaurant: ze kletsen wel met hun collega's, maar de gasten worden slecht of helemaal niet bediend.De toiletten bij de campingwinkel zijn te smerig om naar te kijken en je moet bijna overal extra voor betalen. Bovendien is het er altijd druk, wordt er totaal niet opgetreden tegen geluidsoverlast (zelfs niet 's nachts) en is er veel gemotoriseerd verkeer. Auto's, quads, elektrische scooters.Ben je op zoek naar rust en personeel dat enthousiast is? Zoek dan verder, want hier zul je het zeker niet vinden!

3 anni fa

Mo
Mounir Olandese

Op Pinkstermaandag 2023 zijn we gearriveerd op deze camping, waar het een chaos was van auto's, campers en jongeren op luidruchtige scooters. Voor een verblijf van drie nachten moesten we meer dan 180 euro neertellen, plus 20 euro voor twee pasjes (waarvan elke douchebeurt werd afgetrokken). We hadden hiervoor gekozen omdat het tenslotte een vijfsterren vakantiepark was, compleet met fietsverhuur, subtropisch zwembad, winkel, café, restaurant, enzovoort. We verwachtten hier een fantastische tijd te hebben. Maar helaas... de volgende dag was de camping bijna leeg, de winkel was dicht, het restaurant en terras waren gesloten en het subtropisch zwembad kon alleen van 13.00 tot 15.00 uur worden gebruikt, fietsverhuur was niet mogelijk. Kortom, je betaalt voor faciliteiten die er simpelweg niet zijn. Het is een enorm groot park met veel permanente bewoners en een enorm verdienmodel, maar zeker geen vijf sterren waard. Absoluut niet de moeite waard om nog eens te bezoeken!!

3 anni fa

Mo
Morgan Olandese

Een schitterende kampeerplek in een adembenemend landschap. Het personeel is zeer gastvrij. We hebben een maaltijd genuttigd in het restaurant, die was voortreffelijk. Het diner op de laatste avond was echter een ramp. Het nam veel tijd in beslag en toen we na een uur ons eten ontvingen, was het afgekoeld. Absoluut onacceptabel!!! Desondanks hebben we een bijzonder aangename week beleefd.

3 anni fa

Ag
Agneta Olandese

We hebben de Paasvakantie doorgebracht met onze camper op De Kurenpolder. Onze kinderen hebben enorm genoten. Er waren leuke evenementen tijdens Pasen.

3 anni fa

1 / 4

Posizione