Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Klausner Höll
Klausner Höll

Klausner Höll in Austria

Hallstatt, Austria

Questo campeggio non è ancora stato convalidato dal suo proprietario. Clicca qui se sei il proprietario.
3.5 / 5 (6 voti)

Klausner Höll

Lahnstraße 201
A-4830 Hallstatt
Austria
Aggiungi ai preferiti

Klausner Höll è un campeggio con 0 piazzole a Hallstatt, Austria, situato nella regione Upper Austria.

Foto

Me
Meerkamp Tedesco

Nach einem Besuch in Hallstatt wollte ich mir noch den Campingplatz anschauen um ihn evtl. mit unserem Club ( 12 Wohnwagen ) in der nächsten Saison einmal anzufahren. Aber schon an der Rezeption wurde ich sehr unfreundlich und abweisend empfangen.Der Herr war in keinsterweise hilfsbereit. Informationsmaterial habe ich natürlich nicht bekommen Als ich mir dann den Platz anschauen wollte, wurde ich doch tatsächlich hinaus gewiesen.So etwas ist mir in 30 Jahren Camping noch nie vor gekommen. Diesen Platz werden wir natürlich nicht anfahren und die Erfahrung werden wir auch weiter geben man kennt sich ja untereinander Rudolf Meerkamp

4 anni fa

Fr
Frouwke Olandese

Onvriendelijke ontvangst. Zeer slecht en verouderd sanitair. Geen aparte wasruimte. Weinig privacy. We hebben niet eerder zo'n slechte ervaring gehad.

5 anni fa

DV
DA van Waardenburg Olandese

Pluspunten: ideale ligging op loopafstand van het mooie Hallstatt met vele restaurantjes en supermarkt/bakker. Leuke rustige camping met hartelijke eigenares. Gescheiden caravan/camperveld en tentenveld. Mooi strand op loopafstand. Veel te doen, wandelen fietsen zeer mooie streek. Goed sanitair. Minpunten: veel autos op de camping en rond de tenten.

6 anni fa

Si
Simon Olandese

Prima camping in mooie omgeving voor als je Hallstatt wil bezoeken. Dorp ligt op loopafstand. Niet al te grote plaatsen, sanitair is goed en schoon. De beheerder is wat nors, maar niets waar je je druk over moet maken. Voorkom om direct na de mittagsruhe (12-14) aan te komen om in te checken. Het is er erg druk en chaotisch, omdat er een aparte manier van inchecken is en er onvoldoende parkeerplaatsen zijn. Zeker voor auto's met caravan. Als je met de caravan komt is het aan te bevelen om Hallstatt via de noordzijde van de Hallstattersee te benaderen, via de 166. Als je, zoals wij, via Bad Aussee gaat kom je hellingen van 23-28% tegen en de weg is op sommige punten erg smal. Deze hellingspercetages waren niet aangegeven op de Anwbkaart die we bij ons hadden.

6 anni fa

CE
co en ria hovius Olandese

voor ons een plek om thuis te zijn of te voelen. wij kwamen hier al 40 jaar geleden

6 anni fa

1 / 2

Posizione