Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
I Tre Moschettieri Camping Village
I Tre Moschettieri Camping Village
I Tre Moschettieri Camping Village
I Tre Moschettieri Camping Village
I Tre Moschettieri Camping Village

I Tre Moschettieri Camping Village in Italia

Lido di Pomposa, Italia

Questo campeggio non è ancora stato convalidato dal suo proprietario. Clicca qui se sei il proprietario.
3.5 / 5 (18 voti)

I Tre Moschettieri Camping Village

Via Capanno di Garibaldi 22
44020 Lido di Pomposa
Italia
Visita il sito web
Aggiungi ai preferiti

I Tre Moschettieri Camping Village è un campeggio con 525 piazzole a Lido di Pomposa, Italia, situato nella regione Emilia-Romagna. In loco troverai il wifi, un ristorante e pane fresco al mattino.

Qui puoi campeggiare con una tenda, una roulotte o un camper. Oltre a campeggiare puoi anche affittare un bungalow, uno chalet o un appartamento.

Per nuotare trovi una piscina all'aperto, acque naturali balneabili e una spiaggia sabbiosa. Il campeggio offre diverse attività ricreative, come l'animazione per bambini, un campo da tennis, il ping pong, un campo da pallavolo, le bocce e il noleggio di biciclette.

I cani sono i benvenuti presso I Tre Moschettieri Camping Village. I Tre Moschettieri Camping Village è accessibile in sedia a rotelle e offre servizi igienici attrezzati. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici e asciugatrici. Sono disponibili piazzole con elettricità. I Tre Moschettieri Camping Village è aperto dal 20 aprile al 20 settembre.

Foto

Caratteristiche

Alloggi

Tende
Bungalow
Roulotte
Camper
Chalet
Appartamenti

Servizi

Elettricità
Allacciamento all'acqua
Allacciamento alla fognatura
Allacciamento al gas
Cambio bombole del gas
Wifi
Armadietti
Sala comune
Locale asciugatura
Zona cucina
Minimarket
Pane fresco
Snack bar
Ristorante
Accesso per sedie a rotelle
Percorsi pavimentati
Area falò centrale
Falò consentito in piazzola
Legna da ardere
Barbecue a carbone consentito
Tavoli e panche

Adatto per

Cani ammessi
Campeggio invernale
Piazzole ombreggiate
Naturisti
Piazzole per gruppi di giovani
Senza auto
Auto ammessa in piazzola

Attività ricreative

Parco giochi
Giochi al coperto
Fattoria didattica
Animazione per bambini
Balneazione in acque naturali
Spiaggia sabbiosa
Accesso all'acqua per disabili
Spiaggia naturista
Piscina all'aperto
Piscina coperta
Scivolo acquatico
Bagni termali
Sauna
Bocce
Tennis
Ping pong
Pallavolo
Golf
Minigolf
Vela/surf
Noleggio biciclette
Equitazione
Pesca
Impianto di risalita

Servizi igienici

Camper service
Fasciatoio
Sanitari accessibili
Lavatrici
Asciugatrici
Fa
Fam5 Olandese

Hele gezellige familiecamping, geschikt voor alle leeftijden. Wij waren met onze kinderen (17 en 19) en ook zij hebben zich kostelijk vermaakt. Animatie echt geweldig, met aandacht voor iedereen maar nooit opdringerig. Zwembaden heerlijk! De zee ook, al vonden wij het jammer dat het grotendeels ondiep was. Maar dat weet je van te voren. Weinig last van muggen gehad, camping is daar zelf ook heel actief in. En we hadden Deet mee (50%) dat helpt prima! De broodjes waren écht niet te eten uit het winkeltje (hard en droog), ook was het brood snel uitverkocht. Daar liggen kansen voor de camping. De omgeving is ronduit saai, maar als je voor een strandvakantie komt is dat niet erg, er is voldoende te doen op de camping. Strandbedjes waren in onze accommodatie inbegrepen, maar erg duur als je die los wilt huren. Er zijn echter ook twee ‘vrije’ gedeeltes op het strand voor je eigen parasol. Zeer hondvriendelijk en schoon! Ook toiletgebouw!

2 anni fa

Us
US Olandese

Erg Harde muziek vd animatie. Kinderanimatie tot 22..00 uur en dan begint het; zo hard die muziek niet normaal. Bedjes betalen bij zwembad, prima, maar maak geen onderscheid tussen de Italianen en de Nederlanders/Duitsers. Italianen betalen niets. Warme douches, sanitair verouderd maar wel schoon. Winkeltje; broodjes erg hard en droog. Euro Spar erg lekker brood en veel verschillende soorten. Strndtrent: in de avond geen gezellig terras, valt veel meer uit te halen.

2 anni fa

J.
J. Olandese

Momenteel staan wij op camping vigna sul mar, in 2013 ook al eens geweest en verheugde ons op weer een verblijf daar! Overdag prima camping, wel erg op de Italianen zelf gericht maar niet hinderlijk! Echter savonds breekt de hel los, wij staan helemaal achterop de camping maar het is alsof we op een festival staan,.. kei harde muziek, een hoop geschreeuw door de microfoon. Dit gaat zeker tot 24.00 door,.. met een baby van 11 maanden is dit echt niet grappig!! Met vier kinderen zijn wij heel wat geluid en animatie gewend op een camping, maar dit gaat veelste ver! Voor ons hierdoor echt de laatste keer op deze camping!!

3 anni fa

Jo
Joe Olandese

Een uiterst aangename familiecamping, passend voor elke leeftijdsgroep. We waren er met onze kinderen (17 en 19) die zich enorm geamuseerd hebben. De animatie was fantastisch, met zorg voor iedereen zonder opdringerig te zijn. De zwembaden waren zalig! De zee was ook goed, hoewel we het spijtig vonden dat deze grotendeels ondiep was. Maar dat is iets dat je van tevoren weet. We hadden weinig last van muggen, de camping is hier zelf ook erg actief tegen. En we hadden Deet (50%) bij ons, dat werkt uitstekend! De broodjes van het winkeltje waren echt niet lekker (hard en droog), en het brood was snel uitverkocht. Hier liggen mogelijkheden voor verbetering voor de camping. De omgeving is nogal eentonig, maar als je voor een strandvakantie komt is dat niet erg, er is genoeg te doen op de camping. Strandstoelen waren inbegrepen in onze accommodatie, maar erg prijzig als je ze apart wilt huren. Er zijn echter ook twee 'vrije' delen op het strand voor je eigen parasol. Zeer vriendelijk voor honden en schoon! Ook het toiletgebouw!

3 anni fa

En
Engbert Olandese

De muziek van de animatie is enorm luid. Kinderentertainment gaat door tot 22.00 uur en dan begint het; de muziek is ongelooflijk luid. Betalen voor ligstoelen bij het zwembad is oké, maar er moet geen onderscheid gemaakt worden tussen Italianen en Nederlanders/Duitsers. Italianen betalen niets. Warme douches, het sanitair is verouderd maar wel schoon. De winkel heeft erg harde en droge broodjes. Bij Euro Spar hebben ze heerlijk brood en veel verschillende soorten. Strndtrent: 's avonds is er geen gezellig terras, er is veel meer potentieel.

3 anni fa

1 / 4

Posizione