Holiday Village Florenz
44020 Lido degli Scacchi
Italia
Holiday Village Florenz è un campeggio con 200 piazzole a Lido degli Scacchi, Italia, situato nella regione Emilia-Romagna. In loco troverai il wifi, un ristorante e pane fresco al mattino.
Qui puoi campeggiare con una tenda, una roulotte o un camper. Oltre a campeggiare puoi anche affittare un bungalow, uno chalet o un appartamento.
Per nuotare trovi una piscina all'aperto, una piscina coperta, acque naturali balneabili e una spiaggia sabbiosa. Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi, l'animazione per bambini, un campo da tennis, il ping pong, le bocce e il noleggio di biciclette.
I cani sono i benvenuti presso Holiday Village Florenz. Holiday Village Florenz è accessibile in sedia a rotelle e offre servizi igienici attrezzati. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici e asciugatrici. Sono disponibili piazzole con elettricità. Holiday Village Florenz è aperto dal 11 aprile al 2 novembre.
Foto
Caratteristiche
Alloggi
Servizi
Adatto per
Attività ricreative
Servizi igienici
Recensioni
Scrivi una recensioneDa anni passiamo le nostre vacanze al Florenz e ormai lo consideriamo la nostra seconda casa. È un posto dove appena arrivi ti senti in famigla. È il nostro rifugio.
4 anni fa
Struttura bellissima e ben tenuta, animazione fantastica, non mi piace la troppa presenza di cani.
4 anni fa
Fijne, niet al te grote Echt Italiaanse camping pal aan zee. Dat er maar weinig Nederlanders zaten vonden wij als ouders erg prettig, onze kinderen iets minder. Het strand is prima maar de zee vonden we te ondiep, te warm en te vlak. Door de golfbrekers is er een soort meer ontstaan met daarin veel krabbetjes, kwalletjes (geen last van want onschuldig) en een wat drassige bodem. Het personeel is super vriendelijk. Bij de receptie zijn tal van dagtripjes/uitjes te vinden. Restaurant aan zee serveert heerlijke gerechten. Restaurant op de camping is wat aan de grote en lawaaiige kant dus daar zijn we niet geweest. Verder doet de camping veel voor minder valide mensen, mooi om te zien. Sanitair werd prima schoongemaakt. Had wel wat vroeger in de ochtend gemogen. Zwembad is heerlijk en er is altijd plek genoeg. Omgeving van de camping is wat saai maar iets verderop wel leuke plaatsjes om te bezoeken. Ook een fietstocht door de po-delta is een aanrader. Venetië ligt op ongeveer 2 uur rijden. In het naburige dorpje is helaas niks te halen.
4 anni fa
Ik vond het er netjes en schoon.Ik heb er geen nadelen onder vonden.Mooie camping.
4 anni fa
Wat hebben wij een geweldige tijd gehad op deze camping. De camping ligt direct aan een prachtig strand. Vanaf de stacaravan Leonardo was het max 50 meter lopen voordat je op het strand stond. Je kan daar bedjes huren of je eigen bedje en parasol meenemen. Het strand was schoon en het water heerlijk warm. In het zwembad ben je verplicht een badmuts te dragen en wordt er streng op de hygiene gelet. Het water is daarentegen heerlijk schoon en was het nooit druk aan het zwembad. Het animatieteam was geweldig. Ook al zijn wij Nederlands ze deden erg hun best om het onze kinderen naar hun zin te maken. Elke avond was er vanaf 21.00 uur een dansactiviteit waar de kids heerlijk aan mee konden dansen en was er daarna een optreden of toneelstuk. Een heel professioneel team. Ook tijdens de kidsclub deden ze de leukste knutsels, spelletjes, samen salade maken, dansen op het strand. In het winkeltje zijn de prijzen niet te duur en haal je lekker brood en verse groenten. Het personeel is zeer vriendelijk, klant gericht en regelt zelfs nog leuke uitstapjes voor je. Aanrader om plaatsen in de omgeving te bezoeken. Venetie (ga op een maandag!), Ferrara, Bologna, Comacchio. Echt een aanrader om naar deze camping te gaan. (oke de muggen waren wel vervelend, maar dat was dan ook het enige. Gewoon voldoende date meenemen.)
4 anni fa