Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Het Kleine Velthuis
Het Kleine Velthuis
Het Kleine Velthuis
Het Kleine Velthuis

Het Kleine Velthuis in Paesi Bassi

Markelo, Paesi Bassi

Questo campeggio non è ancora stato convalidato dal suo proprietario. Clicca qui se sei il proprietario.
4.5 / 5 (22 voti)

Het Kleine Velthuis

Luttekeveldweg 3
7475 RX Markelo
Paesi Bassi
Visita il sito web
Aggiungi ai preferiti

Het Kleine Velthuis è un campeggio con 0 piazzole a Markelo, Paesi Bassi, situato nella regione Overijssel.

Foto

Ha
Harmen Olandese

Een prachtige camping van bescheiden omvang. In uitstekende staat en gelegen op een schitterende locatie. De eigenaar is uiterst vriendelijk en zeer behulpzaam. We hebben hier 10 dagen doorgebracht zonder ons ook maar een moment te vervelen.

3 anni fa

GD
Gre de Weert Olandese

3 weken op deze camping gestaan .al voor de 3e keer .Gezellig ,gemoedelijk .mooie plaatsen ,veel groen,schoon en erg vriendelijke camping houders die de camping mooi bijhouden en serieus aan afval scheiden doen .Echt een aanrader in deze mooie omgeving .

4 anni fa

JD
John de Boer Olandese

Rustige camping gelegen in mooie omgeving. Zwembad in de buurt. Dicht bij Markelo met twee supermarkten. Zeer vriendelijke eigenaren. Erg behulpzaam. Sanitair lekker schoon. Laatste veld heeft een gezellige vuurkuil, waar je ruim kunt zitten. Kortom een aanrader!!!!

4 anni fa

JE
Jack en Gre de Weert . Olandese

We zijn 3 weken geweest alles wat je verwacht is er .Leuke eigenaars ,mooie plaatsen ,groen en mooi schoon toiletgebouw .wel serieus afval scheiden ..net als thuis.

4 anni fa

KD
Kees de Boot Olandese

Leuke camping in zeer mooie omgeving met vriendelijke eigenaren en schoon sanitair. Ligt vlakbij Markelo. Handig om even op de fiets te stappen en een broodje bij de bakker te halen. Eigenaar heeft de caravan voor mij zo achteruit rijdend op de plek gezet en geholpen met het laatste stukje duwen. Zeer vriendelijke ontvangst en altijd in voor een geintje. Mooie aanplant, als je goed kijkt zie je elke keer wat anders. Wij gaan er zeker weer heen!!!

4 anni fa

1 / 5

Posizione