Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Ferienparadies Natterer See
Ferienparadies Natterer See
Ferienparadies Natterer See
Ferienparadies Natterer See
Ferienparadies Natterer See

Ferienparadies Natterer See in Austria

Natters, Austria

Questo campeggio non è ancora stato convalidato dal suo proprietario. Clicca qui se sei il proprietario.
4 / 5 (27 voti)

Ferienparadies Natterer See

Natterer See 1
6161 Natters
Austria
Visita il sito web
Aggiungi ai preferiti

Camping Natterer See (Innsbruck) ligt middenin de Oostenrijkse bergen en bossen. Op deze ruime camping kun je heerlijk zwemmen in het meertje. Geniet van zonsondergangen op het panoramaterras waar je uitkijkt op de bergen. Voor gezellige muziekavonden kun je in het restaurant terecht. De camping ligt op 20 minuten rijden van Innsbruck.

Foto

Caratteristiche

Alloggi

Tende
Bungalow
Roulotte
Camper
Chalet
Appartamenti

Servizi

Elettricità
Allacciamento all'acqua
Allacciamento alla fognatura
Allacciamento al gas
Cambio bombole del gas
Wifi
Armadietti
Sala comune
Locale asciugatura
Zona cucina
Minimarket
Pane fresco
Snack bar
Ristorante
Accesso per sedie a rotelle
Percorsi pavimentati
Area falò centrale
Falò consentito in piazzola
Barbecue a carbone consentito

Adatto per

Cani ammessi
Campeggio invernale
Piazzole ombreggiate
Piazzole stagionali
Naturisti
Piazzole per gruppi di giovani
Senza auto
Auto ammessa in piazzola

Attività ricreative

Parco giochi
Giochi al coperto
Fattoria didattica
Animazione per bambini
Balneazione in acque naturali
Accesso all'acqua per disabili
Spiaggia naturista
Piscina all'aperto
Piscina coperta
Scivolo acquatico
Bagni termali
Sauna
Bocce
Tennis
Ping pong
Pallavolo
Golf
Minigolf
Vela/surf
Noleggio barche
Scivolo per barche
Noleggio biciclette
Equitazione
Pesca
Centro immersioni
Impianto di risalita
Sci di fondo

Servizi igienici

Camper service
Fasciatoio
Cabine lavabo
Bagno privato a noleggio
Sanitari accessibili
Lavatrici
Asciugatrici
Ma
Marloes Olandese

Mooie safaritent, wij hadden vrij uitzicht. Geen zwembad, alleen zwemmeer waar de kinderen beiden rode plekken aan over hielden (waren wel geïnformeerd door de receptie), leuk opblaasbaar geval in het meer, jammer dat het niet volledig stond zoals op de afbeelding, maar kids vonden het top. Kinderen (8 en 11) hadden genoeg andere kinderen om zich mee te vermaken. Goede ligging om van alles te doen, fijn dat er een gratis pendelbus is naar Innsbruck. Kabelbaan naar Mutteralm is ook eenmalig kosteloos te nemen. Mountainbiken is daar een aanrader! 40 min van Achensee en de Olympische skischans op 10 min. Pizza’s bij restaurant zijn heerlijk! (Pizza en overige eten wordt niet tegelijk geserveerd). Enige nadeel en dat was ook wel echt een enorm nadeel is dat er stipt om 7:00 ‘s ochtends door de eigenaar met een traktor over het terrein wordt gereden en het vuil wordt geleegd (oa glaswerk), enorme herrie en elke ochtend om 7:00uur wakker :(

2 anni fa

Ka
Karla Olandese

Mooie camping voor een aantal dagen! Zeer vriendelijk ontvangst en nog nooit zo'n mooi badhuis gezien op een camping!!! Als deze camping ook nog een zwembad had gehad was het een dikke 10 !!! In het meer zaten helaas wat beestjes waardoor ons zoontje erg veel last kreeg van jeuk, dat zou drama geweest zijn als we voor meerdere dagen waren geweest. Super camping maar voor ons 1 dag wel genoeg.

2 anni fa

CW
Cindy Willemyn Olandese

Rustige camping, ruime plaatsen, zeer mooi, proper ultra modern sanitair. Geen zwembad maar vijver met waterspeelpark, jammer dat het niet volledig opgesteld stond zoals op foto, maar er was wel nog genoeg, kinderen hebben zich er wel uren op geamuseerd. Leuke fitnesstoestellen. Voetbalveldje werd wel door onze kinderen gemist. Info receptie over activiteiten op de vijver was ondermaats. ideale ligging om te wandelen en te fietsen. We reden met de auto tot in Vols waar je gratis kunt parkeren aan het station, vandaar kan je perfect fietsen langs de Inn en terug keren met de trein. Restaurant was lekker, personeel zeer vriendelijk en zeer schappelijke prijzen. Camping zelf vonden wij wel prijzig. campingwinkeltje was zeer beperkt. Bakkerij was rap uitverkocht en ook niet altijd vers.

2 anni fa

Li
Linda Olandese

De omgeving bij deze camping was top. En met de pasjes gratis naar innsbruck en4 verschillende kabelbanen gratis mogen doen. Veel wezen doen buiten de camping. Onze 2 tieners van 15 en 17 hadden dus niks te doen. In het zwemmeer zat een of andere bacterie waar je bulten van kon krijgen en jeuk dus wij besloten maar om niet zwemmen. Hebben mensen gesproken die echt heel veel last hadden van de jeuk en bulten. Animatie is vooral voor jonge kinderen. In de 2,5 week dat wij er waren hebben ze 1x een voetbalwedstrijd gedaan voor 14j en ouder. Terwijl er op de site staat dat er van alles wordt georganiseerd. Sanitair was pas nieuw en was echt netjes en altijd goed schoongemaakt. Restaurant/pizzeria is wel een aanrader heerlijk gegeten een paar keer. Maar voor onze tieners zoeken wedan liever een camping met meer activiteiten voor hun.

2 anni fa

Ig
Igor Olandese

We hebben een nacht doorgebracht in onze caravan op deze plek. De mensen zijn gastvrij. Het is niet mogelijk om voor slechts één nacht te boeken, dus je krijgt een aparte plek toegewezen. De locatie is uitstekend. De douchefaciliteiten zijn uitzonderlijk mooi en netjes. Er is ook een meer waar je een verfrissende duik kunt nemen. Kortom, een prachtige camping.

2 anni fa

1 / 6

Posizione