Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
EuroCamp Spreewaldtor
EuroCamp Spreewaldtor
EuroCamp Spreewaldtor
EuroCamp Spreewaldtor

EuroCamp Spreewaldtor in Germania

Groß Leuthen, Germania

Questo campeggio non è ancora stato convalidato dal suo proprietario. Clicca qui se sei il proprietario.
4 / 5 (7 voti)

EuroCamp Spreewaldtor

Neue Straße 1
15913 Groß Leuthen
Germania
Aggiungi ai preferiti

EuroCamp Spreewaldtor è un campeggio a Groß Leuthen, Germania, situato nella regione Brandenburg. In loco troverai il wifi, un minimarket e un ristorante.

Qui puoi campeggiare con una tenda, una roulotte o un camper. Oltre a campeggiare puoi anche affittare uno chalet o un appartamento.

Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi, l'animazione per bambini e la pesca.

I cani sono i benvenuti presso EuroCamp Spreewaldtor. EuroCamp Spreewaldtor è accessibile in sedia a rotelle. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici e asciugatrici. Sono disponibili piazzole con elettricità.

Foto

Caratteristiche

Alloggi

Tende
Roulotte
Camper
Chalet
Appartamenti

Servizi

Elettricità
Allacciamento all'acqua
Allacciamento alla fognatura
Wifi
Locale asciugatura
Minimarket
Pane fresco
Snack bar
Ristorante
Accesso per sedie a rotelle
Percorsi pavimentati
Barbecue a carbone consentito
Tavoli e panche

Adatto per

Cani ammessi
Campeggio invernale
Piazzole ombreggiate

Attività ricreative

Parco giochi
Teatro
Animazione per bambini
Bocce
Tennis
Minigolf
Pesca
Impianto di risalita

Servizi igienici

Fasciatoio
Lavatrici
Asciugatrici
Vi
Visser Olandese

Alleen maar Duitsers op de camping. De helft zijn vaste staplaatsen. De buitenlandse toeristen worden op een veldje achteraf gezet bij een oud sanitair gebouw. De duitse toeristen staan aan de andere kant tussen mooie afgebakende plekken bij een splinternieuwe gerenoveerd gebouw .zwembad vaak bezet voor kinderles of alleen op reservering wat nergens staat aangegeven. Alles gericht op hun eigen volk. Voor ons nooit meer deze camping.

5 anni fa

Sa
Sander Olandese

Prima camping voor een stop aan Berlijn of Tropical Islands. Leuk meertje naast de camping om te zwemmen. De toiletgebouwen waren echt super. Goede douches vooral heel schoon. De camping zelf had voor ons niet de x-factor. Dit had te maken met de veldjes die er nogal grauw uitzagen. Dit had niet met het weer te maken, maar heb simpelweg geen zin in brandnetels op mijn veld. Ze zijn bezig met een zwembad te bouwen. Ik hoop dat dit een welkome verbetering wordt. De beheerders zijn aardige mensen en zullen er alles aan doen om het naar je zin te maken. Voor ons zeker een camping om terug te komen wanneer ik op doorreis ben. Ik zal er zelf niet een vakantie boeken voor meerdere weken. Wat mij opviel is dat het rustig was. Wellicht dat de vakanties anders lopen in dat gedeelte van Duitsland.

6 anni fa

BS
B Sprenger Olandese

Super camping! Enorm gastvrij en attend. Prachtige groene camping. Voor iedereen is er een soort verblijf (luxe grote safaritenten, trekker hutjes, stacaravans en prachtige kampeerplaatsen). De camping is middel groot maar voelt klein met privacy. Maar er wordt ook genoeg georganiseerd voor kinderen. Super netjes sanitair met heerlijke stortdouches. Sanitairgebouw is lekker van temperatuur en de radio staat aan voor wat extra privacy. ;) Wij hebben super ruime luxe safaritenten gehuurd. Heeft heerlijke bank(en) en goede bedden. Ligt top bij meertje in het bos. De omgeving is prachtig. Er valt veel te kanoën, wandelen en fietsen. Genoeg te doen in buurt bv klimbos, Tropisch Eiland, eyc. Ligt ook goed voor bezoeken van Berlijn, Dresden en Potsdam. Tip: wij zijn tussendoor twee dagen naar Auschwitz geweest (met overnachting daar). Dat is 5 uur rijden.

6 anni fa

Ro
Roze Olandese

Schone accommodatie, we zaten in een chalet welke nieuw waren. Toiletten en douches schoon. Voor kinderen genoeg te doen. Mooi meer waar we ons goed konden vermaken. Restaurant was goed!

6 anni fa

He
Herman Olandese

De camping ligt aan de bosrand dichtbij de Grossleuthener See. De plaatsen zijn royaal en de toiletgebouwen met de toiletten en douches worden goed schoon gehouden. Het receptiepersoneel is heel vriendelijk en behulpzaam. Er is geen gratis WiFi. Het restaurant is netjes en de menukaart is beperkt. De camping is gelegen in een merengebied, genaamd Spreewald. Je kunt er wandelen en fietsen. Eén van de plaatsen die je niet mag missen is Lübbenau ( en daaraan vast) Lehde. Het is een soort Giethoorn in het Spreewald en een heel gezellige stad.

6 anni fa

1 / 2

Posizione