Du Barrage è un campeggio con 200 piazzole a Stolzembourg, Lussemburgo, situato nella regione Ardennes / Diekirch. In loco troverai il wifi, un minimarket, un ristorante e pane fresco al mattino.
Qui puoi campeggiare con una tenda, una roulotte o un camper. Oltre a campeggiare puoi anche affittare uno chalet.
Per nuotare trovi una piscina all'aperto. Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi, le bocce e la pesca.
I cani sono i benvenuti presso Du Barrage. Du Barrage è accessibile in sedia a rotelle. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici e asciugatrici. Sono disponibili piazzole con elettricità.
Foto
Caratteristiche
Alloggi
Servizi
Adatto per
Attività ricreative
Servizi igienici
Recensioni
Scrivi una recensioneWij komen hier al een jaar of 5 op rij met een man of 15 op de motor. Supervriendelijk personeel en eigenaar. Dit is ook een leuke camping voor kinderen.
6 anni fa
Camping waar je veel vrijheid krijgt! Ik ben hier 4 jaren op rij met vrienden op vakantie geweest in het hoogseizoen en twee keer in het voor seizoen. Alle keren op het groepsveld. Camping waar je veel vrijheid krijgt. Op het groepsveld kan je veel ruimte innemen en kan je zelf kiezen waar je gaat staan. Vuur stoken kan voor je tent! Hout is uit de omringende bossen te halen. Overdag (10.00-22.00) is muziek geen probleem daarna dient het stil te zijn. Sanitair is matig, douches zijn wel warm maar wel prijzig. In het hoogseizoen is het sanitair vrij schoon. Voor kinderen is er een speeltuin en een zwembad, niet heel bijzonder. Er is een bar met terras waar ook koud bier per krat te koop is! Personeel is niet erg vriendelijk. De vrouw kijkt alleen maar chagrijnig van zich af en steekt geen hand uit aan wat er op de camping moet gebeuren. De man kent de betekenis van werken en klantvriendelijkheid ook niet. Je hoort weinig van ze tot dat je de regels overtreedt, dan hoor je genoeg!
6 anni fa
Het is geen dure camping en het ligt prachtig langs het water! Als je ervoor kiest op het achterste veld te gaan staan kun je zoveel ruimte innemen als je wilt, er zijn geen plaatsnummers o.i.d. Verder mag je in de beek vissen, elke avond vuurtje stoken. Dat is heerlijk! Er zijn helaas ook wat minpunten.. Op het kampeerveld word het vuil verbrand door het campingpersoneel, waardoor de lucht van de vuilverbranding zo je tent in waait... Op je kinderen wordt gescholden, of ze nu fietsen op de verkeerde plek, te hard springen op de trampoline of spetteren in het zwembad. De receptionist komt naar buiten en begint te schreeuwen tegen de kinderen, heel onvriendelijk, kinderen werden er bang van en durfden bijna niets meer. Er zijn nauwelijks elektriciteitspunten (dus neem een lang verlengsnoer mee) en voor water moet je ook ver lopen! Er is geen toiletpapier in het toiletgebouw aanwezig en ook het toiletgebouw is ver lopen als je op het kampeerveld kampeert.
6 anni fa
De camping du Barrage is gelegen aan een mooie rivier. Van tevoren even gekeken op de recensies en daar stond vermeld dat het sanitair vernieuwd was. Dit was maar aan een kant van de camping. Het andere gedeelte was aftands en er hing een penetrante lucht van urine. Omdat het in het voorseizoen was was er ook geen gelegenheid om brood te bestellen. Jammer, heb in het verleden met deze camping betere ervaring gehad.
6 anni fa
Leuke, niks moet alles mag camping (binnen de perken) er is niks te doen op de camping maar het feit dat je aan een leuke stromend watertje staat op een groot grasveld met 's avonds een lekker kampvuurtje maakt het top. We komen hier al 15 jaar en de kinderen (nu volwassen) gaan nog steeds ieder jaar een lang weekend mee. Het gezin is alleen iets groter geworden. TOP!!
6 anni fa