Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
De Blauwe Reiger
De Blauwe Reiger
De Blauwe Reiger

De Blauwe Reiger in Paesi Bassi

Pieterzijl, Paesi Bassi

Questo campeggio non è ancora stato convalidato dal suo proprietario. Clicca qui se sei il proprietario.
4.5 / 5 (15 voti)

De Blauwe Reiger

Pieterzijlsterweg 4
9844 TA Pieterzijl
Paesi Bassi
Visita il sito web
Aggiungi ai preferiti

De Blauwe Reiger è un campeggio con 30 piazzole a Pieterzijl, Paesi Bassi, situato nella regione Groningen. In loco troverai il wifi e uno snack bar.

I cani sono i benvenuti presso De Blauwe Reiger. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici.

Foto

Caratteristiche

Servizi

Wifi
Snack bar
Barbecue a carbone consentito

Adatto per

Cani ammessi
Piazzole ombreggiate

Servizi igienici

Lavatrici
Ur
Ursula Olandese

Deze camping heeft zijn charme, met bepaalde plekken die zijn afgescheiden door heggen. Er zijn echter ook plekken waar je nauwelijks privacy geniet, of je nu met twee of vier personen op een plek staat. De sanitaire voorzieningen zijn netjes en de douches bieden aangename warmte, die je zelf kunt regelen zonder gebruik te maken van drukknopen. Een persoonlijk minpuntje, waar de campingbeheerder ook niets aan kan veranderen, is de autocross de master die vlakbij plaatsvindt op de vrijdag na Hemelvaart, en dan nog eens op de zaterdag. Het lawaai is dan enorm; je moet echt tegen elkaar schreeuwen om elkaar te kunnen verstaan. Op zaterdag begint dit lawaai al om 08:30 en gaat door tot ongeveer 22:00. Daarna volgt er nog een feest tot ongeveer 01:30. Wanneer dit evenement niet plaatsvindt, is de camping heerlijk rustig.

3 anni fa

T/
Theo / Tineke Aerts Olandese

Grote mooie plek met 3-zijdig een haag op hoogte , en je mag zelf bepalen hoe je de caravan plaatst.

4 anni fa

SG
Staf Gerrits Olandese

Leuke, kleinschalige en zeer knusse camping. Sanitair zou misschien een update kunnen hebben maar is wel schoon. Zeer vriendelijke eigenaren. Eitjes van eigen kippen, broodservice en de kaasboer komt op de camping, waar vind je dat nog. Het geheel heeft een gezellige sfeer. De stilte is er soms oorverdovend. De omgeving is prachtig met mooie fietsroutes. De eilanden dichtbij evenals de steden Groningen en Leeuwarden maar ook mooie Friese steden zoals Dokkum. Deze hoek van Nederland is erg mooi en een bezoekje waard en zeker deze camping.

4 anni fa

Ro
Ronald Olandese

Regelmatig huren we een stacaravan Clematis op Camping de Blauwe Reiger, een grote stacaravan met vernieuwde douche (o.a. thermostaatkraan). De caravan heeft wel wat gebruikssporen maar is schoon. Naast de caravan ligt een brede groenstrook met beschut terras. Het uitzicht over de velden is geweldig. De camping zelf is heel rustig, gemoedelijk en heeft een mooie sanitair ruimte. De stacaravan beschikt over eigen sanitair. De eigenaren zijn vriendelijk, behulpzaam en komen regelmatig langs om een praatje te maken. De omgeving is werkelijk prachtig: uitgestrekt boerenland maar ook knus coulissenlandschap. Elke windrichting heeft z’n eigen charme.

4 anni fa

FH
Feikje Hamstra Olandese

Mooie rustige camping. Zeer vriendelijke gastheer/gastvrouw. Prima caravan met alles wat je nodig hebt.

4 anni fa

1 / 3

Posizione