€23
per notte
Prezzo stimato in base ad 1 auto, 2 persone con una tenda, camper o roulotte.

Campeggio aperto da 27 March a 23 August
Arrivo
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Partenza
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Giorni
{{r.bookingDays}}

Questo campeggio non Ë stato ancora convalidato da Spottocamp. Sei il proprietario? Contattaci con il pulsante sotto

Sono il proprietario
Tende
Noleggio cabine
Elettricità
Wifi
Cani
Lavatrici
- Advertisement -
3 / 5 (15 voti

Colmar

Route de Neuf-Brisach 1 allée du camping
68180, Colmar - Horbourg Wihr
Francia

Colmar è un campeggio con 150 tende a Colmar - Horbourg Wihr, Francia. Colmar ha wifi, un negozio campeggio, un ristorante e una piscina al coperto. Sono consentiti cani.

A Colmar è possibile campeggiare con un tenda. Oltre a campeggio è possibile anche noleggiare un noleggio chalet o un bungalow mobile. Potete trovare diverse attività ricreative nel campeggio. C’è un area giochi, un campo da tennis, un tavolo da ping pong, un campo da g e noleggio bici.

Colmar offre strutture sanitarie per i portatori di handicap. Per lavare i vostri indumenti c’è disponibilità di lavatrici e asciugatrici

Caratteristiche Punto

Ricreazione
Noleggio bici
Area Giochi
Piscina all'aperto
Campo da tennis
Tavolo da ping pong
Campo da G
Cavalcare

Sistemazione
Tende
Noleggio cabine
Bungalow mobili

Strutture
Elettricità
Wifi
Strutture cucina
Negozio campeggio
Snackbar
Ristorante
accesso sedie a rotelle

Qualifiche
Cani
Punto on ombra

Sanitari
Strutture cambio pannolini
Sanitari sedie a rotelle
Lavatrici
Asciugatrici


Clicca qui se le informazioni su questo campeggio sono incorrette o incomplete

Foto

Recensioni

B. Wasterval
Olandese
De camping is niet te groot, wij hadden een huurtent die op een mooie schaduwrijke plek stond naast de rivier. Vanaf de camping hoor je de weg wel maar dit is niet hinderlijk en je zit wel middenin colmar. Op loopafstand zit een centre commercial, het zwembad is een normaal zwembad maar de pubers hebben zich wel vermaakt. Het is een erg leuke camping om even op te staan voor de doorreis maar ook om een mooie vakantie in de Alsace te vieren. De toiletgebouwen waren schoon en netjes, evenals het terrein en ik ben vriendelijk en netjes geholpen door het personeel. Helemaal voor de prijs is dit een erg leuke camping. Eetgelegenheden waren dicht ivm covid-19
4 anni ago

Danielle
Olandese
Colmar leuk om te bezoeken, op de fiets 2 km. Camping is redelijk, sanitair schoon, douche erg heet.
4 anni ago

Fernando van Staveren
Olandese
In augustus 2020 een paar dagen met gezin (kleine kinderen) van een mobile home gebruik gemaakt. Qua ligging is de camping ideaal om Colmar, naastliggende karakteristieke Franse dorpjes en Elzas te bezoeken. De camping zelf is echter weinig aantrekkelijk. Minimale speelvoorzieningen voor kinderen en qua horeca. Ook het zwembad is wel heel basic ingericht. Kan allemaal beter qua algemene campingvoorzieningen en onderhoud van de kampeerplaatsen. Per auto zijn grote winkelcentra en parkeergarages vlak langs het stadscentrum in een paar minuten te bereiken; te voet in circa 20 minuten. Gemengd publiek: met name Fransen, Duitsers, Nederlanders en Italianen. Ik kan me voorstellen dat tentkampeerders het continue geraas van de naastliggende snelweg niet heel fijn vonden. Staf heel vriendelijk. Het was niet een heel slechte ervaring, maar ook geen aanrader.
4 anni ago

J. Starling
Olandese
Pluspunt is dat het dicht bij de mooie stad Colmar ligt. Minpunten zijn dat de camping vlak aan de snelweg ligt en daardoor heb je 24 uur per dag lawaai. Douches zijn niet op temperatuur te krijgen. Slecht onderhoud op de camping en stinkende vuilcontainers verspreid op de camping. Bij het zwembad steken de schroeven van de vlonders uit zodat je je voeten kan openhalen en het bad zelf is een beetje smoezelig. Absoluut geen aanrader.
4 anni ago

Annemieke
Olandese
Leuke camping om stadje en omgeving te bezoeken. Handig dat een grote supermarkt vlakbij is. Je kan lekker afkoelen in het zwembad of in de rivier. Heerlijk! Sanitair was achterin net vernieuwd en keurig corona-proef gemaakt. De prijs voor een huurtent was niet duur voor het hoogseizoen.
4 anni ago

- Advertisement -