Campingplatz Reinsberg
09629 Reinsberg bei Freiberg
Germania
Campingplatz Reinsberg è un campeggio con 90 piazzole a Reinsberg bei Freiberg, Germania, situato nella regione Saxony. In loco troverai il wifi, un ristorante e pane fresco al mattino.
Qui puoi campeggiare con una tenda, una roulotte o un camper. Oltre a campeggiare puoi anche affittare uno chalet.
Per nuotare trovi una piscina all'aperto, una piscina coperta, uno scivolo acquatico e acque naturali balneabili. Il campeggio offre diverse attività ricreative, come il ping pong, un campo da pallavolo, il noleggio di biciclette, l'equitazione e una sauna.
I cani sono i benvenuti presso Campingplatz Reinsberg. Campingplatz Reinsberg è accessibile in sedia a rotelle e offre servizi igienici attrezzati. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici e asciugatrici. Sono disponibili piazzole con elettricità. Campingplatz Reinsberg è aperto dal 1 aprile al 31 ottobre.
Foto
Caratteristiche
Alloggi
Servizi
Adatto per
Attività ricreative
Servizi igienici
Recensioni
Scrivi una recensioneWij hebben hier 1 nachtje gestaan ivm de doorreis naar Tsjechie. Rustig en net gelegen camping. Keurig sanitair. Eten in het restaurant was prima maar je moet wel op tijd zijn, ze sluiten vroeg. Al met al voor ons een prima doorreis camping. Wellicht komen we nog wel een keer en san een nachtje langer om Dresden te bekijken.
4 anni fa
Rustige camping op een prachtige plek. Ruime plaatsen naast een openbaar zwembad gelegen waarvoor je 10% korting op de entreeprijs (€5,=) krijgt. Keurig sanitair super schoon. Douchen met een muntje. Overnachting 4 volwassenen €30,=. Ongeveer 6 km v/d snelweg dus prima om te overnachten. Dresden vlakbij. Mogelijkheid om te eten, maar voor 19.30 uur omdat de keuken dan sluit. Hoofdgerechten € 9.50,= prima te doen. Mooie wandelroutes in de omgeving.
6 anni fa
Echte doorreiscamping. Als je, zoals wij, hier langer staat heb je constant wisselende buren en dat vonden we jammer. Sanitair is toegankelijk met chip, douchen 2 min. voor 0,50 of 5 min. voor 1,00 met niet altijd even warm water. Geen warm water bij de wastafels. Met 1 haakje in de douchecabine verwacht men schijnbaar dat je je omkleedt buiten de douche (en dat gebeurde ook). We hadden een plek met zon en schaduw. Twee afwasplekken waar niet altijd even warm water was. Sanitair e.d. was schoon maar sober. Bij het restaurant kon je lekker eten. Voor het zwembad naast de camping kreeg je korting. Leuk zwembad maar koud water. Reinsberg ligt redelijk dichtbij Dresden, voor de Saksische Schweiz moet je verder rijden. Aanraders: Dresden, Bastei(brug) en Fintelbergbahn.
6 anni fa
Wij zijn twee begin vijftigers op rondreis met een caravan. Na bezoek aan Tjechie en Slowakije op de weg naar huis in Reinsberg. De camping ligt heerlijk rustig en toch kort bij de snelweg(15 km). De camping verdient meer dan zijn functie als doorgangscamping. Sanitair is van uitmuntende staat. Gasten krijgen een sleutel zodat het ook netjes blijft. De plekken zijn erg ruimt maar volstaan. De eigenaren zijn vriendelijk en voorzien je van de nodige tips. Van avondwandeling tot dag activiteit. De WiFi kost € 0,50 per dag ongeacht het aantal apparaten en werk zeer goed. ( liever "iets" betalen voor een werkende WiFi dan gratis voor iets dat niet werkt). Voor kinderen een mooie speeltuin, tafeltennistafel en sportveld. Een restaurant met kleinekaart, een biertje en ijs. Broodjes service 6 dagen in de week. Ideale plek om een dagje Dresden, Leipzig, Chemnitz en Freiberg. Ook de omgeving is een wandeling waard. Is niet echt toeristisch, zeker zijn de mogelijkheden niet uitgenut.
6 anni fa
Op doorreis heen en ja ook terug naar en van zuid polen hier een nachtje gestaan. Alles is schoon ordentelijk werkt en is heerlijk rustig. We waren laat en na 22:00 uur kwam de beheerder op de fiets een sleutel brengen en ons inschrijven. Top ! We zijn op terugweg met de kinderen die we moesten ophalen ook een nachtje gebleven er is gevoetbald en we hebben een prima schniteltje met een biertje genuttigd. Op doorreis komen we zeker terug. Mogelijk blijven we bij mooi weer een nachtje extra om Dreden en Leipzig te bezoeken.
6 anni fa