Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Campingplatz Bezau
Campingplatz Bezau
Campingplatz Bezau
Campingplatz Bezau

Campingplatz Bezau in Austria

Bezau, Austria

Questo campeggio non è ancora stato convalidato dal suo proprietario. Clicca qui se sei il proprietario.
4.5 / 5 (3 voti)

Campingplatz Bezau

Ach 206
6870 Bezau
Austria
Aggiungi ai preferiti

Campingplatz Bezau è un campeggio con 45 piazzole a Bezau, Austria, situato nella regione Vorarlberg. In loco troverai il wifi, un minimarket e un ristorante.

Per nuotare trovi una piscina all'aperto e una piscina coperta. Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi, un campo da tennis, il noleggio di biciclette e una sauna.

I cani sono i benvenuti presso Campingplatz Bezau. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici. Sono disponibili piazzole con elettricità. Campingplatz Bezau è aperto tutto l'anno.

Foto

Caratteristiche

Servizi

Elettricità
Wifi
Sala comune
Locale asciugatura
Minimarket
Snack bar
Ristorante
Barbecue a carbone consentito

Adatto per

Cani ammessi
Campeggio invernale
Piazzole ombreggiate
Piazzole stagionali
Naturisti
Piazzole per gruppi di giovani

Attività ricreative

Parco giochi
Animazione per bambini
Balneazione in acque naturali
Piscina all'aperto
Piscina coperta
Bagni termali
Sauna
Tennis
Ping pong
Golf
Minigolf
Vela/surf
Noleggio biciclette
Impianto di risalita

Servizi igienici

Camper service
Fasciatoio
Sanitari accessibili
Lavatrici
Asciugatrici
Ma
Maurice Olandese

Zeer kleine camping, ideaal om van hieruit te voet, per fiets, auto of openbaar vervoer de omgeving te verkennen. Supermarkt en gezellig dorp op loopafstand. Vanaf drie nachten krijg je een gastenkaart waarmee je met het o.v. kunt reizen, gebruik kunt maken van de vele kabelbanen in de omgeving en van het naastgelegen zwembad gebruik kunt maken. Zeer vriendelijke en behulpzame eigenaren, keurig en goed onderhouden sanitair. Verder weinig voorzieningen op deze camping, maar dat wisten we van tevoren!

4 anni fa

An
Andries Olandese

De camping is gelegen aan het riviertje aan de rand van het dorp. De voorzieningen zijn prima. Goede en schone toilet en was gelegenheid. Keuze uit plaatsen met en zonder schaduw. Restaurants en winkels in het dorp zijn op loop afstand. Het uitzicht rondom is prachtig. Een nadeel is het verkeer over de provinciale weg aan de andere kant van de rivier, overdag is het duidelijk hoorbaar.

6 anni fa

Jo
Jolanda Olandese

Een echte kleine charme camping. De ontvangst was zeer vriendelijk. De eigenaren zijn behulpzaam en denken graag mee. Er zijn geen vaste plaatsen op het tentenweitje. Tussen het weitje en het hoofdgebouw loopt een doorgaand weggetje waar soms best hard gereden wordt. Het sanitair is perfect en wordt zeer goed schoongehouden. Jammer dat het douchen met muntjes en een tijdklok gaat. Blijf je langer dan drie dagen dan krijg je de Bregenzerwaldcard waarmee je oa entree hebt tot het direct naastgelegen en zeer gezellige gemeentezwembad. Het dorp ligt op loopafstand en er zijn voldoende faciliteiten. Een zeer fijn verblijf gehad. Enige tip: een wasdroger zou fijn zijn.

6 anni fa

Posizione