Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Campingpark Sonneneck
Campingpark Sonneneck
Campingpark Sonneneck
Campingpark Sonneneck
Campingpark Sonneneck

Campingpark Sonneneck in Germania

Boppard, Germania

Questo campeggio non è ancora stato convalidato dal suo proprietario. Clicca qui se sei il proprietario.
4 / 5 (17 voti)

Campingpark Sonneneck

An der B9
56154 Boppard
Germania
Visita il sito web
Aggiungi ai preferiti

Op Camping Sonneneck in Boppard kampeer je aan de Rijn. Een uitgestrekte camping met schoon sanitair. Minder geschikt wanneer je graag verblijft in alle rust want langs de camping loopt een treinspoor. In het restaurant kun je goed eten voor een fijn prijsje. Een ideaal gebied om te wandelen en te fietsen, fiets naar Koblenz (15 kilometer).

Foto

Caratteristiche

Alloggi

Tende
Roulotte
Camper
Chalet
Appartamenti

Servizi

Elettricità
Allacciamento all'acqua
Allacciamento alla fognatura
Allacciamento al gas
Cambio bombole del gas
Wifi
Armadietti
Sala comune
Locale asciugatura
Zona cucina
Minimarket
Pane fresco
Snack bar
Ristorante
Accesso per sedie a rotelle
Percorsi pavimentati
Area falò centrale
Falò consentito in piazzola
Barbecue a carbone consentito
Tavoli e panche

Adatto per

Cani ammessi
Campeggio invernale
Piazzole ombreggiate
Piazzole stagionali
Naturisti
Senza auto
Auto ammessa in piazzola

Attività ricreative

Parco giochi
Fattoria didattica
Animazione per bambini
Piscina all'aperto
Piscina coperta
Scivolo acquatico
Bagni termali
Sauna
Bocce
Tennis
Ping pong
Golf
Minigolf
Vela/surf
Noleggio biciclette
Pesca
Impianto di risalita

Servizi igienici

Camper service
Fasciatoio
Cabine lavabo
Sanitari accessibili
Lavatrici
Asciugatrici
Ha
Hayley Olandese

De video van de camping heeft ons overtuigd om daar naartoe te trekken. Echter, het viel ons tegen. Het zwembad wordt niet verwarmd en ook niet gereinigd. De pizza die we afhaalden was helemaal verbrand. Bovendien werd er op een manier à la Peter Gillis gecontroleerd of we onze airconditioning hadden ingeschakeld. Op elke deur stond duidelijk aangegeven dat dit eerst gemeld moest worden. We hebben dit braaf gedaan en prompt werd er €5 extra per nacht in rekening gebracht bovenop de €5 voor elektriciteit. De toiletten zijn verouderd en worden niet vaak genoeg gereinigd. De douches bij het zwembad zijn tussen 12 en 17 uur gesloten, maar ze zijn wel heel mooi.

2 anni fa

Le
Leen Olandese

Een prachtige, uitgestrekte kampeerplek direct gelegen aan de Rijn. De kosten voor een plek aan de Rijn zijn extra. Er zijn een kinderbad en een groter zwembad voor ervaren zwemmers. Het personeel is vriendelijk. De camping heeft een restaurant met een terras aan de Rijn, een kiosk met dagelijks verse broodjes en er is een knutseluur voor kinderen tussen 4 en 10 jaar tijdens de vakantieperiodes. Er zijn veel speel- en klimplekken verspreid over de camping, een volleybalveld, een tienerhuisje met een voetbaltafel, een kabelbaan voor kinderen en een pingpongtafel. De douches, wasruimtes en toiletten zijn netjes. Een deel van de camping kan ook gebruik maken van noodunits voor toiletten, douches en een waskeuken. Op verschillende plekken zijn er ook wasmachines en drogers beschikbaar tegen betaling met stroommuntjes. De camping heeft nu ook enkele chalets. Er is een gratis groot schaakspel, een gratis spel van mens erger je niet en gratis minigolf. Helaas is er geen snackbar voor een Currywurst of een Fricandel met friet. Het is een heerlijke camping. Je raakt snel gewend aan het geluid van de treinen en het is niet storend.

2 anni fa

Ge
Gema Olandese

Wat een leuke plek aan de Rijn. Veel te zien, van watervogels tot allerlei boten die passeren. Vriendelijk personeel op de camping. Het restaurant op de camping viel ons wat tegen.

2 anni fa

Pe
Percy Olandese

De video van de camping heeft ons overtuigd om daar naartoe te reizen. Echter, het heeft ons teleurgesteld. Het zwembad wordt niet verwarmd of gereinigd. De pizza die we afhaalden was verbrand. Bovendien werd er op een Peter Gillis-achtige manier gecontroleerd of we de airconditioning aan hadden. Er stond duidelijk op elke deur dat dit eerst gemeld moest worden. We hebben dit netjes gemeld en prompt werd er €5 extra per nacht in rekening gebracht bovenop de €5 aan elektriciteitskosten. De toiletten zijn verouderd en worden niet vaak genoeg schoongemaakt. De douches bij het zwembad zijn tussen 12 en 17 uur gesloten, maar ze zijn wel erg mooi.

3 anni fa

An
Antoinette Olandese

Een prachtige, uitgestrekte camping gelegen aan de Rijn. Extra kosten voor Rijnplekken. Er zijn een kinderzwembad en een groter zwembad voor ervaren zwemmers. Het personeel is zeer gastvrij. De camping beschikt over een restaurant met een terras aan de Rijn, een kiosk die elke dag verse broodjes aanbiedt, en tijdens de vakanties is er een knutseluurtje voor kinderen tussen de 4 en 10 jaar oud. De camping heeft diverse speel- en klimgebieden, een volleybalveld, een tienerhuisje met een voetbaltafel, een kabelbaan voor kinderen en een pingpongtafel. De douches, wasruimtes en toiletten zijn schoon en goed onderhouden. Een gedeelte van de camping biedt ook noodunits met toiletten, douches en wasruimtes. Op verschillende plaatsen zijn er ook wasmachines en drogers beschikbaar tegen betaling met stroommunten. De camping heeft nu ook enkele chalets. Er is een gratis groot schaakspel, mens erger je niet spel en minigolf. Helaas is er geen Imbiss voor een Currywurst of Fricandel met friet. Het is een heerlijke camping. Het geluid van de treinen went snel en is niet hinderlijk.

3 anni fa

1 / 4

Posizione