Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Wedderbergen
Camping Wedderbergen
Camping Wedderbergen
Camping Wedderbergen
Camping Wedderbergen

Camping Wedderbergen in Paesi Bassi

Wedde, Paesi Bassi

Questo campeggio non è ancora stato convalidato dal suo proprietario. Clicca qui se sei il proprietario.
4 / 5 (17 voti)

Camping Wedderbergen

Molenweg 2
9698 XV Wedde
Paesi Bassi
Visita il sito web
Aggiungi ai preferiti

Camping Wedderbergen è un campeggio con 233 piazzole a Wedde, Paesi Bassi, situato nella regione Groningen. In loco troverai il wifi, un ristorante e pane fresco al mattino.

Qui puoi campeggiare con una tenda, una roulotte o un camper. Oltre a campeggiare puoi anche affittare un bungalow o uno chalet.

Per nuotare trovi una piscina coperta e acque naturali balneabili. Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi, l'animazione per bambini, un campo da tennis, il ping pong, il noleggio di biciclette e la vela e il surf.

I cani sono i benvenuti presso Camping Wedderbergen. Camping Wedderbergen è accessibile in sedia a rotelle e offre servizi igienici attrezzati. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici e asciugatrici. Sono disponibili piazzole con elettricità, allacciamento all'acqua e allacciamento alla fognatura.

Foto

Caratteristiche

Alloggi

Tende
Bungalow
Roulotte
Camper
Chalet
Appartamenti

Servizi

Elettricità
Allacciamento all'acqua
Allacciamento alla fognatura
Wifi
Minimarket
Pane fresco
Snack bar
Ristorante
Accesso per sedie a rotelle
Barbecue a carbone consentito

Adatto per

Cani ammessi
Campeggio invernale
Piazzole ombreggiate
Piazzole stagionali
Naturisti
Piazzole per gruppi di giovani

Attività ricreative

Parco giochi
Animazione per bambini
Balneazione in acque naturali
Piscina all'aperto
Piscina coperta
Bagni termali
Sauna
Bocce
Tennis
Ping pong
Golf
Minigolf
Vela/surf
Noleggio biciclette
Pesca
Impianto di risalita

Servizi igienici

Camper service
Fasciatoio
Cabine lavabo
Sanitari accessibili
Lavatrici
Asciugatrici
Kl
Klaas Olandese

Park met veel variatie, er is iets voor iedereen. Zowel binnen als buiten.

3 anni fa

Hi
Hilde Olandese

Prachtige kampeerplek met voldoende ruimte omgeven door natuur. Onze kinderen hebben enorm genoten, met een zwembad, diverse speelplaatsen, een binnenspeeltuin en 's avonds een disco voor de tieners. De medewerkers bij de receptie waren zeer vriendelijk. We zullen absoluut terugkomen!Een suggestie zou een extra sanitaire voorziening zijn... het kan daar soms wat druk zijn.

3 anni fa

Ma
Matty Olandese

Schitterend kampeerterrein. Een aangenaam animatieteam met uitstekende activiteiten. Het sanitair is schoon, alhoewel het misschien een beetje schaars is tijdens het hoogseizoen. Het zwembad en de zwemvijver zijn zeer goed onderhouden en schoon.

3 anni fa

Ra
Raymon Olandese

Voor de eerste keer hebben we met een camper gekampeerd. Onze verblijfplaats was de familie-vriendelijke camping Wedderbergen, die voornamelijk op kinderen is afgestemd. Het was fascinerend om te observeren hoe alle families daar plezier hadden! We zijn dol op een beetje rumoer en gezelligheid, dus het was ideaal voor ons. Het personeel is aangenaam en er zijn volop activiteiten. Het is ook mogelijk om (elektrische) fietsen te huren, wat erg leuk is. We waren er voor een weekend, maar we hebben niet in het parkrestaurant gegeten omdat ze te weinig personeel en zieken hadden, dus hadden ze slechts een eenvoudig menu. Daarom kozen we ervoor om elders te eten. De communicatie verloopt vlot en eenvoudig via hun app. Je krijgt steeds een pushmelding als er iets wijzigt. Kortom, een geweldig park!

3 anni fa

Mi
Mick Olandese

We zijn gisteren teruggekeerd van een fantastisch zonovergoten weekend in Wedderbergen. We hadden een comfortabel chalet aan de rand van het park als onderkomen. Het chalet was zeer schoon, ruim en niets ontbrak. Bij onze aankomst lag er een welkomstpakketje klaar en er waren zelfs zeep, shampoo en douchegel aanwezig... De water speeltuin, samen met het binnenzwembad, zorgen voor een geweldige dag in het park. We hadden er met gemak nog langer kunnen blijven.

3 anni fa

1 / 4

Posizione