Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Ötztal

Camping Ötztal in Austria

Oberlängenfeld, Austria

Questo campeggio non è ancora stato convalidato dal suo proprietario. Clicca qui se sei il proprietario.
4.5 / 5 (18 voti)

Camping Ötztal

Unterlängenfeld 220
6444 Oberlängenfeld
Austria
Visita il sito web
Aggiungi ai preferiti

Camping Ötztal in Tirol is een echte natuurcamping. De kinderen vermaken zich in de speeltuin in het bos. Ook is er een sportveldje en een speelkelder. De camping is goed verzorgd en de plaatsen zijn ruim. Er is ook een verwarmde ruimte om je skispullen in achter te laten. Goede uitvalsbasis voor een actieve vakantie in de bergen.

Foto

Caratteristiche

Alloggi

Tende
Roulotte
Camper
Chalet

Servizi

Elettricità
Allacciamento all'acqua
Allacciamento alla fognatura
Wifi
Armadietti
Minimarket
Pane fresco
Snack bar
Ristorante
Accesso per sedie a rotelle
Barbecue a carbone consentito

Adatto per

Cani ammessi
Campeggio invernale
Piazzole ombreggiate

Attività ricreative

Parco giochi
Teatro
Animazione per bambini
Piscina all'aperto
Bocce
Tennis
Minigolf
Pesca
Impianto di risalita

Servizi igienici

Fasciatoio
Bagno privato a noleggio
Lavatrici
Asciugatrici
Ro
Roel Olandese

De camping ligt aan de rand van het dorpje Huben en bestaat in feite uit 2 delen: een speels terassengedeelte en een veld waar de kampeerders aan straatjes staan. De terassen zijn de mooiste plekken maar daar betaal je ook meer voor. Het sanitair is prima net als de pizza's van het restaurant. Een paar plekken op het veld staan wel erg dicht op de huizen van Huben. Een waterpunt op het veld zou een waardevolle aanvulling kunnen betekenen. De beheerders zijn vriendelijk en gastvrij. Er is een broodjesservice. De camping ligt in een prachtig gebied waar veel te zien valt. De camping is niet goedkoop maar dat is er geen in deze regio. Marktconform zullen we maar zeggen.

2 anni fa

Jo
Joke Olandese

Geweldig, mooie omgeving, grote plaatsen.op de camping en zeer milieubewust en schoon

2 anni fa

Td
TDH Olandese

Wij hebben door omstandigheden onze boeking moeten annuleren, helaas minder dan één week voor vertrek. Dit werd niet gedekt door onze annuleringsverzekering. Gelukkig konden we op veel begrip rekenen vanuit de eigenaren van de camping en werd er een passende oplossing voor beide partijen gevonden. Daarvoor raten we 10.

2 anni fa

Ma
Manuela Olandese

Rustige camping zonder kinderanimatie wat voor ons echt prima was want er is zoveel te doen in de omgeving. Zwembad op loopafstand, je krijgt een bandje waarmee je gedurende je vakantie gratis naar binnen kan. Sanitair was echt super, vooral boven, heerlijke douches en schoon sanitair. Boven heb je ook een ruimte waar je gezellig kan zitten om bijvoorbeeld een spelletjes te doen. Plaatsen waren niet overal erg ruim. Wij hebben een vouwwagen voor 2 personen en een tentje ernaast en dan kon de auto schuin voor je tent staan. Voor ons prima maar met een net grotere tent is het raadzaam om de plekken even van te voren op de plattegrond te bekijken voordat je deze gaat boeken. Eten in restaurant was niet bijzonder. Pizza om af te halen was prima. Op een minuut of 10 lopen van de camping is een heerlijk restaurant (einde van de weg linksaf). Aan het einde van de straat rechtsaf heb je de Spar, niet groot maar ruim voldoende.

2 anni fa

In
Inez Olandese

Fantastisch, prachtige locatie, ruime plekken op de kampeerplek en zeer bewust van het milieu en netheid.

3 anni fa

1 / 4

Posizione