Camping Schiefer Turm
97318 Kitzingen-hohenfeld
Germania
Camping Schiefer Turm è un campeggio con 150 piazzole a Kitzingen-hohenfeld, Germania, situato nella regione Bavaria. In loco troverai il wifi, un ristorante e pane fresco al mattino.
Qui puoi campeggiare con una tenda, una roulotte o un camper.
Per nuotare trovi una piscina all'aperto, una piscina coperta, uno scivolo acquatico e acque naturali balneabili. Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi, il ping pong, il noleggio di biciclette, il noleggio di barche, la pesca e una sauna.
I cani sono i benvenuti presso Camping Schiefer Turm. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici e asciugatrici. Sono disponibili piazzole con elettricità. Camping Schiefer Turm è aperto dal 23 marzo al 9 ottobre.
Foto
Caratteristiche
Alloggi
Servizi
Adatto per
Attività ricreative
Servizi igienici
Recensioni
Scrivi una recensioneCamping ziet er verzorgd uit met groen en bomen voor schaduw en is mooi gelegen direct aan de rivier en dichtbij de stad - winkels en supermarkten. Sanitair is misschien gedateerd volgens sommigen, maar mooi en schoon. Naast het restaurant kun je zwemmen in de rivier en onze kinderen zwommen in het ernaast gelegen zwembad met glijbaan en duiktoren (hoogste is 10 m hoog) dus groot vermaak. En WiFi op de campingplek. Hebben genoten hier en daarom snap ik de eerdere slechte recensies niet of het moet sterk verbeterd zijn het afgelopen jaar.
6 anni fa
Typische doortrek camping. of om de regio te bezoeken. zeker geen vakantie camping (met kids). de start foto is gedateerd, ik heb helaas geen nieuwere maar het restaurantje is duidelijk verbeterd met een leuk en gezellig terras. het eten is eenvoudig, goed en niet duur, in de basis grieks. In verhouding tot de camping hier in de buurt waar we normaal stoppen is deze wat aan de dure kant. er is ook geen vergelijk met het sanitair. hoewel schoon, veel gedateerder dan die van andere camping. echter het zwembad, op 5 minuten lopen buiten de camping, kun je voor €10,-- een gezinskaart krijgen. voor nederlandse begrippen is dit zwembad (voor dit geld) súper.. voor de rest is dit een eenvoudige camping. let op, tijdens de middag"ruhe" is de receptie gesloten en staat er (onterecht) een bord "camping vol"
6 anni fa
fijne camping met vriendelijke eigenaren, en mooie sanitaire voorzieningen
6 anni fa
Fijne camping, met schoon en mooie sanitair. Sanitair is recentelijk vervangen , en ze hebben nu hele fijne regen douches . Oa meerdere supermarkten op loopafstand en zwembad naast de camping. Wij hebben er gebruik van gemaakt als doorreis camping, en zou het met jongere kinderen ook niet aanraden als camping voor meerdere dagen. Enige nadeel is dat er na 20.00 geen nieuwe gasten meer worden toe gelaten op de camping
6 anni fa
Prima camping. Je kan aangekoppeld blijven staan. sanitair is verouderd maar is schoon. Bij ingang camping klein restaurant waar je goed kan eten. Het is grieks, maar ook vlees en visgerechten Duitse keuken mogelijk. Net voor de camping winkelcentrum met supermarkt, apotheek, Deichmann, C&A, fastfood en benzinestation. Winkels open tot 20.00 uur.
6 anni fa