Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Moulin du Pommier
Camping Moulin du Pommier
Camping Moulin du Pommier
Camping Moulin du Pommier
Camping Moulin du Pommier

Camping Moulin du Pommier in Francia

Saulgond, Francia

Questo campeggio non è ancora stato convalidato dal suo proprietario. Clicca qui se sei il proprietario.
5 / 5 (5 voti)

Camping Moulin du Pommier

Unnamed Road
16420 Saulgond
Francia
Visita il sito web
Aggiungi ai preferiti

Camping Moulin du Pommier è un campeggio con 30 piazzole a Saulgond, Francia, situato nella regione Poitou-Charentes. In loco troverai il wifi e uno snack bar.

Per nuotare trovi una piscina all'aperto. Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi.

I cani sono i benvenuti presso Camping Moulin du Pommier. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici.

Foto

Caratteristiche

Servizi

Wifi
Snack bar
Barbecue a carbone consentito

Adatto per

Cani ammessi
Piazzole ombreggiate
Senza auto

Attività ricreative

Parco giochi
Piscina all'aperto

Servizi igienici

Lavatrici
.
. Olandese

Een geweldige camping! Een prachte camping, heel veel ruimte en niet te druk. Heel leuk voor (jongere) kinderen. Een zwembad, trampoline, ze kunnen paardrijden en genoeg andere kinderen om mee te spelen. Alles is goed onderhouden en Gerry is een geweldige gastheer.

6 anni fa

JS
Joris Steenaert Olandese

Kindvriendelijk, altijd een Nederlands of Belgisch vriendinnetje voor mijn dochter (nu 11). Ruim opgezet, vier keer per week mee-eten (waarvan je op zondag de Texan barbeque niet mag missen). Veilig, genoeg zon en schaduw, zwembad, geen tirelantijnen, eigen tent of caravan niet perse nodig.

6 anni fa

Me
Mertz Olandese

Een zeer ruime camping voor degene die opzoek zijn naar ruimte en rust, maar ook de normale faciliteiten van een camping niet schuwen. Deze camping beschikt over zeer ruime kampeerplaatsen (250-400 m2), mogelijkheden tot het stoken van een vuurtje, een eenvoudig toiletgebouw, zwembad, wifi en verder is alles mogelijk. Twee dagen per week staat er een eet-kar, er wordt een bbq georganiseerd en er is een mogelijkheid om een ovenschotel te bestellen. De eigenaars zijn zeer vriendelijk en behulpzaam en creëren een vriendelijke en ontspannen sfeer.

6 anni fa

IC
irene clemens Olandese

Wat hebben wij genoten van deze camping. De persoonlijke welkomsgroet op het bord bij aankomst. De gezellige "mee eet" avonden. Vriendelijk personeel. Handig zelf afstreeplijstjes wat je verbruikt heb. En dan de camping 😍. Prachtige plekken, wat een ruimte!!! Perfect voor gezinnen met jonge kinderen. Wij stonden op plateau 1 en we hebben 2 kindjes van 6 & 2. Die konden heerlijk spelen en wij hadden goed overzicht op ze. Het zwembad is klein maar prima. Echt een aanrader en wij komen zeker weten nog een keer terug. Er is geen camping zoals Moulin du pommier.

6 anni fa

Sy
sylliepost Olandese

Gary Loessberg (eigenaar) geeft hart en ziel voor de camping. Je voelt je als gast echt welkom. GAry spreekt Engels en Nederlands. Hij staat altijd klaar voor vragen en wensen; een ovenschotel bij aankomst, een hengel maken voor een kind, een overheerlijke Texas BBQ, niets is hem te gek! De campingplaatsen zijn zeer ruim. De plaatsen op het plateau hebben elektra (tegen betaling) en een overdekte picknicktafel. Er is ook een mogelijkheid voor kampvuur, speelmogelijkheden voor kinderen. Sanitair is oké. Schoon en voldoende ruimte. Voor toiletpapier en zeep wordt gezorgd. 3 x per week is er een mogelijkheid voor eten op het terrein. En dagelijks komt de broodbus. Tegen betaling is het mogelijk om een bosrit te maken op een paard of voor de kids in een paardenkar.

6 anni fa

Posizione