Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Les Pommiers
Camping Les Pommiers
Camping Les Pommiers
Camping Les Pommiers
Camping Les Pommiers

Camping Les Pommiers in Francia

Licques, Francia

Questo campeggio non è ancora stato convalidato dal suo proprietario. Clicca qui se sei il proprietario.
4 / 5 (9 voti)

Camping Les Pommiers

Rue du Breuil 273
62850 Licques
Francia
Visita il sito web
Aggiungi ai preferiti

Camping Les Pommiers è un campeggio con 0 piazzole a Licques, Francia, situato nella regione Nord-Pas-de-Calais. In loco troverai il wifi, un minimarket, un ristorante e pane fresco al mattino.

Qui puoi campeggiare con una tenda, una roulotte o un camper. Oltre a campeggiare puoi anche affittare un bungalow o uno chalet.

Per nuotare trovi una piscina all'aperto e una piscina coperta. Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi, l'animazione per bambini, il ping pong, il noleggio di biciclette, la pesca e l'equitazione.

I cani sono i benvenuti presso Camping Les Pommiers. Camping Les Pommiers è accessibile in sedia a rotelle e offre servizi igienici attrezzati. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici e asciugatrici. Sono disponibili piazzole con elettricità, allacciamento all'acqua e allacciamento alla fognatura.

Foto

Caratteristiche

Alloggi

Tende
Bungalow
Roulotte
Camper
Chalet
Appartamenti

Servizi

Elettricità
Allacciamento all'acqua
Allacciamento alla fognatura
Allacciamento al gas
Cambio bombole del gas
Wifi
Armadietti
Sala comune
Locale asciugatura
Zona cucina
Minimarket
Pane fresco
Snack bar
Ristorante
Accesso per sedie a rotelle
Percorsi pavimentati
Area falò centrale
Falò consentito in piazzola
Legna da ardere
Barbecue a carbone consentito
Tavoli e panche

Adatto per

Cani ammessi
Piazzole ombreggiate
Senza auto

Attività ricreative

Parco giochi
Giochi al coperto
Fattoria didattica
Animazione per bambini
Balneazione in acque naturali
Spiaggia sabbiosa
Accesso all'acqua per disabili
Spiaggia naturista
Piscina all'aperto
Piscina coperta
Scivolo acquatico
Bagni termali
Sauna
Tennis
Ping pong
Pallavolo
Golf
Minigolf
Vela/surf
Noleggio barche
Scivolo per barche
Noleggio biciclette
Equitazione
Pesca
Centro immersioni
Impianto di risalita
Sci di fondo

Servizi igienici

Camper service
Fasciatoio
Sanitari accessibili
Lavatrici
Asciugatrici
Ku
Kuno Olandese

Een aangename camping waar je zelf je plek mag selecteren met veel ruimte en het is overal op de camping heel schoon, hoewel de toiletten wat gedateerd zijn, zijn ze altijd schoon en is er warm water. Zeer vriendelijk voor honden met een hondenuitlaatgebied. Je kunt brood bestellen en er is een klein maar aangenaam zwembad en een restaurant met een terras, maar dit was begin juni nog gesloten. Je kunt een aantal wandelingen maken vanaf de camping, maar er is niet veel anders te doen in de omgeving. Zeker een aanbeveling voor een paar dagen, we zijn hier zelf 3 nachten gebleven. We hebben geen beoordeling gegeven voor eetgelegenheden en kindvriendelijkheid omdat we daar geen oordeel over kunnen vellen.

3 anni fa

Ma
Mathias Olandese

We houden van een gezellige, kleinschalige camping. De ontvangst was hartelijk en je mag zelf een plekje uitzoeken! Ze hebben een broodservice, wat altijd prettig is. Het zwembad is niet groot, maar verder helemaal prima. De kampeerplekken zijn ruim! Het sanitair is prima in orde. De doucheruimte is schoon en lekker verwarmd, wat in april zeker nodig was! Het is heel handig dat de waterkraan dichtbij de plek is. Het water is lekker heet voor de afwas. De camping ligt in een mooi, glooiend deel van de Opaalkust. Er zijn genoeg uitstapjes te maken! Het is een half uurtje naar het strand in Calais. We hebben zelf geen gebruik gemaakt van de eetgelegenheid, dus we kunnen daar geen cijfer voor geven. Er is wel veel speelruimte voor de kinderen.

3 anni fa

Xi
Xin Olandese

We hebben een lang paasweekend doorgebracht in een stacaravan om een deel van de Via Francigena te wandelen. We werden hartelijk verwelkomd, de caravan was prima (niet groot, maar wel schoon), de pizza die we bij het restaurant haalden was smakelijk en goed heet.

3 anni fa

Pi
pita Francese

camping familiale et jolie, piscine très sympa, sanitaire chauffée spacieux et propre, personnel très gentil, super week end passé avec ma caravane, encore un plus : sur chaque emplacement eau et électricité 16 ampères!

4 anni fa

Ol
Olivier Olandese

"relatief" dicht bij de Caps, Boulogne en Calais. Rustige camping met leuke plaatsen in de zone "Aire de Nature". Perfect voor mensen met honden omdat hier een goed omheinde en AFGESLOTEN hondenweide is. Zo hoef je de camping niet uit voor de dagelijkse behoeftes van de viervoeter. De campingbaas was zeer vriendelijk. De elektriciteit had geen constante stroomsterkte, wij waren niet de enige die hiermee problemen hadden op het natuurveld. Het sanitair werd dagelijks gereinigd maar als je dagelijks (avond) haren vind in de afvoer van de douche stel ik mij vragen bij de volledigheid van de reiniging. 1 dag was er ook een urinegeur in het douchegebouw. Is dit eventueel een probleem met de afzuiging of hadden wij gewoon ongeluk dat er een ongelukje gebeurt was vlak voor ons??? Hier zouden wij zeker nog terugkomen maar niet voor een lange periode.

4 anni fa

1 / 2

Posizione