Camping Lansbulten è un campeggio con 200 piazzole a Aalten, Paesi Bassi, situato nella regione Gelderland. In loco troverai il wifi e pane fresco al mattino.
Qui puoi campeggiare con una tenda, una roulotte o un camper. Oltre a campeggiare puoi anche affittare un bungalow o uno chalet.
Per nuotare trovi una piscina all'aperto, una piscina coperta, acque naturali balneabili e una spiaggia sabbiosa. Il campeggio offre diverse attività ricreative, come l'animazione per bambini, una fattoria didattica, il ping pong, il noleggio di biciclette, la vela e il surf e la pesca.
I cani sono i benvenuti presso Camping Lansbulten. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici e asciugatrici. Sono disponibili piazzole con elettricità, allacciamento all'acqua e allacciamento alla fognatura. Camping Lansbulten è aperto dal 1 aprile al 30 settembre.
Foto
Caratteristiche
Alloggi
Servizi
Adatto per
Attività ricreative
Servizi igienici
Recensioni
Scrivi una recensioneWe hebben enorm genoten, de camping was netjes en het sanitair was uitstekend onderhouden, met ruime standplaatsen. Een mooi nieuw zwembad met een grote trap om in het water te duiken, perfect. Vriendelijke beheerders, altijd klaar voor een gesprek en een luisterend oor. Deze camping is ideaal gelegen voor fietsen en om af en toe een terras te bezoeken of 's avonds wat amusement te hebben, op slechts ongeveer 2 km van het centrum van Aalten. Een schitterende groene omgeving.
3 anni fa
Bij aankomst was het niet duidelijk waar je je auto kon neerzetten, de balie was verder weg. Voor fietsers was de toegang onvriendelijk, te krap en slecht onderhouden. De stroomvoorziening was onvoldoende en we werden vaak afgesloten. Toen ik dit meldde bij de balie, werd mij verteld dat ik te veel elektriciteit verbruikte. Op dat moment waren alleen de koelkast en het koffiezetapparaat in gebruik. Zeer onbeleefd, en na betaling ben ik vertrokken en ik zal er zeker nooit meer terugkomen.
3 anni fa
Na 8 fijne jaren gestaan te hebben op camping Lansbulten in Aalten met een seizoenplaats, is het tijd voor een nieuwe omgeving en camping. We hebben genoten op camping Lansbulten en het altijd naar ons zin gehad. De voorzieningen zijn top en goed verzorgd. We hebben de camping zien groeien met meer plaatsen, een nieuwe schuur, dierenverblijf een ander toiletgebouw. Komende winter wordt er een nieuw zwembad, peuterbad en speelveld gecreëerd op de camping. De eigenaren van de camping, Jan, Henriette, Rick en Arie, zijn kanjers. Je kon altijd terecht met een probleem en je kreeg altijd een passende oplossing. Ook voor een praatje stonden ze open, het gaf je een gevoel of je bij de familie hoorde. Al met al, zal ik de camping en de eigenaren wel missen. Deze tijd had ik met geen goed willen missen. Bedank, Jan, Henriette, Rick en Arie. We komen vast nog vaak langs om bij te kletsen, het gaat jullie goed.
3 anni fa
Gemoedelijke camping vriendelijke eigenaren. Zowel ouders als beide zoons. Er is ook tijd voor een praatje. Sanitair is schoon. Eer heerst een relaxte sfeer op de camping. Tegenover de camping heb je restaurant karpermeer. Waar je prima kunt eten. Verder mooie omgeving om te wandelen en fietsen. Wij hebben hier 2 weken gestaan. Had geen zin om naar huis te gaan
4 anni fa
We hebben ontzettend genoten op de camping. Prima schoon sanitair en een gemoedelijke sfeer. Campingeigenaren nemen de tijd voor een praatje. Ook helpen ze graag als er een probleem is. De camping wordt uitstekend onderhouden. Je merkt dat de camping met veel passie gerund wordt. Dat komt ten goede aan de sfeer.
4 anni fa