Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Kratzmühle
Camping Kratzmühle
Camping Kratzmühle
Camping Kratzmühle
Camping Kratzmühle

Camping Kratzmühle in Germania

Kinding, Germania

Questo campeggio non è ancora stato convalidato dal suo proprietario. Clicca qui se sei il proprietario.
4 / 5 (12 voti)

Camping Kratzmühle

Mühlweg 2
85125 Kinding
Germania
Aggiungi ai preferiti

Camping Kratzmühle è un campeggio con 200 piazzole a Kinding, Germania, situato nella regione Bavaria. In loco troverai il wifi, un minimarket, un ristorante e pane fresco al mattino.

Qui puoi campeggiare con una tenda, una roulotte o un camper. Oltre a campeggiare puoi anche affittare uno chalet o un appartamento.

Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi, l'animazione per bambini, il minigolf e la pesca.

I cani sono i benvenuti presso Camping Kratzmühle. Camping Kratzmühle è accessibile in sedia a rotelle. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici e asciugatrici. Sono disponibili piazzole con elettricità, allacciamento all'acqua e allacciamento alla fognatura.

Foto

Caratteristiche

Alloggi

Tende
Roulotte
Camper
Chalet
Appartamenti

Servizi

Elettricità
Allacciamento all'acqua
Allacciamento alla fognatura
Wifi
Sala comune
Zona cucina
Minimarket
Pane fresco
Snack bar
Ristorante
Accesso per sedie a rotelle
Percorsi pavimentati
Barbecue a carbone consentito
Tavoli e panche

Adatto per

Cani ammessi
Campeggio invernale
Piazzole ombreggiate

Attività ricreative

Parco giochi
Teatro
Animazione per bambini
Accesso all'acqua per disabili
Bocce
Tennis
Minigolf
Pesca
Impianto di risalita

Servizi igienici

Fasciatoio
Bagno privato a noleggio
Lavatrici
Asciugatrici
Li
Livia Olandese

We waren voor de derde keer op deze camping voor een overnachting. Er werd flink gebouwd, dus niet gezellig aankomen. Om 7.00 uur begon de bouw weer, dus nog even lekker liggen was er daardoor ook niet bij. Sanitair was wederom prima.

4 anni fa

Fa
Faasen Olandese

Gastvrij ontvangst, schoon sanitair, fijne ligging, rond het meertje kan je leuk een kleine wandeling maken.

4 anni fa

DS
Dimphie Sterken Olandese

Een prachtige camping voor passanten. Alleen als je een comfort plaats reserveert mag je wel verwachten dat het een comfort plaats is. Alleen deze keer werden we langs een bedompte grindpad gezet met geen spatje zo’n en erg donker. We zijn hier al verschillende keren geweest maar zoals deze keer was het voor ons niet voor herhaling vatbaar. En dan voor drie dragen €108,00 dan verwacht je wel wat anders. De grindplaatsen bij de receptie zijn dan veel beter.. Jammer dat de prijs/kwaliteit totaal niet in verhouding stond.

4 anni fa

Ja
Jan52 Olandese

We waren hier voor een overnachting. Reserveren was niet mogelijk, er was plek genoeg volgens de beheerders. Middagrust van 13:00 tot 15:00 uur en daar onze aankomsttijd op aangepast. Om 15:10 stonden we voor een gesloten receptie. Er hing een briefje dat we een plekje mochten uitzoeken en later aanmelden. We vonden nog een plekje bij de rivier en verder waren er ook niet veel meer vrij. Bij het betalen met acsi bleken deze plaatsen 4€ extra te kosten, iets wat nergens vermeld stond. Maar goed, we stonden er en zijn niet verkast naar een goedkopere plek. We hebben prima geslapen en nog een avond en ochtendwandeling gemaakt.

4 anni fa

Ba
Bart Olandese

Leuke camping met prachtige ligging. Goed restaurant en proper sanitair. Een (apart) gedeelte wordt als doorreiscamping gebruikt, hier zijn ook prima plakken. Zeer mooi meer aan de ingang van de camping maakt het volledig af. Wij komen zeker nog eens terug!

4 anni fa

1 / 3

Posizione