Prezzi non disponibili
Prezzo stimato in base ad 1 auto, 2 persone con una tenda, camper o roulotte.

Campeggio aperto da 01 January a 31 December
Arrivo
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Partenza
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Giorni
{{r.bookingDays}}

Questo campeggio non Ë stato ancora convalidato da Spottocamp. Sei il proprietario? Contattaci con il pulsante sotto

Sono il proprietario
Wifi
BBQ consentito
Cani
Lavatrici
- Advertisement -
4 / 5 (7 voti

Camping Klein Paradijs

Schaanstraat 11
4861 RE, Chaam
Paesi Bassi

Camping Klein Paradijs è un campeggio a Chaam, Paesi Bassi. Camping Klein Paradijs ha wifi, un ristorante e una piscina al coperto. Sono consentiti cani. Potete trovare diverse attività ricreative nel campeggio. C’è un area giochi.

Per lavare i vostri indumenti c’è disponibilità di lavatrici

Caratteristiche Punto

Ricreazione
Area Giochi
Piscina all'aperto

Strutture
Collegamento TV
Wifi
Snackbar
Ristorante
accesso sedie a rotelle
BBQ consentito

Qualifiche
Cani
Punto on ombra

Sanitari
Lavatrici


Clicca qui se le informazioni su questo campeggio sono incorrette o incomplete

Foto

Recensioni

Douwe
Olandese
WC-papier en vijftig cent stukken zijn nodig voor de douches. Prachtige kampeerplaats, goed onderhouden en ruime standplaatsen. Ik vond de sfeer wat minder. Het voelde wat gedateerd dat je vooral je toiletpapier niet mag vergeten naar het sanitairgebouw. De douches waren matig, en functioneerden met muntjes.
2 anni ago

Neeltje
Olandese
We hebben erg genoten, prachtige omgeving met prachtige bossen. Personeel was erg vriendelijk. Mooie receptie. Tot volgend jaar.
2 anni ago

Meivakantie
Olandese
Kids van staanplaatsen terroriseren de hele camping. Je kind probeert vrienden te maken maar wordt lastig gevallen en ingesloten etc. Kinderen lopen over het park heen alleen maar ruzie te maken en te schelden met kut en kanker. Dacht een leuke mei vakantie te hebben maar helaas. Animatie team niet veel beter. Heb je je step bij met een activiteit gaan ze tekeer tegen je. Kind moet zeggen dat hij hier net op de camping is en deze regel dus niet wist. Zwembad dicht in meivakantie terwijl het lekker weer is, kids balen erg.
3 anni ago

Fred Schuiten
Olandese
Een mooie en schone camping. Ruime plaatsen met water,elektra en afvoer op de plek. Er zijn 60 toeristische plaatsen, waarvan een groot gedeelte al bezet is door seizoenplaatsen. Horeca is gezellig, al is het wel jammer dat het restaurant zeer beperkt is met fastfood uit de frituur. Er is voldoende te doen voor kinderen en er is ook een animatie voor hun.
4 anni ago

Gerard
Olandese
Kleine maar ,maar verzorgde camping , met vriendelijk personeel. Zwembad wordt goed schoon gehouden , en coronatijd genoeg afstand tov elkaar gehouden. In omgeving leuk meer heet het t,Zand. In Baarle Nassau een heerlijke Italiaanse ijssalon.( een aanrader)
4 anni ago

- Advertisement -