Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Campeggio Le Mimose
Campeggio Le Mimose
Campeggio Le Mimose
Campeggio Le Mimose
Campeggio Le Mimose

Campeggio Le Mimose in Italia

Porto S. Elpidio, Italia

Questo campeggio non è ancora stato convalidato dal suo proprietario. Clicca qui se sei il proprietario.
4.5 / 5 (8 voti)

Campeggio Le Mimose

Via Faleria 15
63018 Porto S. Elpidio
Italia
Visita il sito web
Aggiungi ai preferiti

Campeggio Le Mimose è un campeggio con 100 piazzole a Porto S. Elpidio, Italia, situato nella regione Marche. In loco troverai il wifi, un minimarket, un ristorante e pane fresco al mattino.

Qui puoi campeggiare con una tenda, una roulotte o un camper. Oltre a campeggiare puoi anche affittare uno chalet.

Per nuotare trovi una piscina all'aperto e acque naturali balneabili. Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi, un campo da tennis e la pesca.

I cani sono i benvenuti presso Campeggio Le Mimose. Campeggio Le Mimose è accessibile in sedia a rotelle. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici e asciugatrici. Sono disponibili piazzole con elettricità.

Foto

Caratteristiche

Alloggi

Tende
Roulotte
Camper
Chalet
Appartamenti

Servizi

Elettricità
Allacciamento all'acqua
Allacciamento alla fognatura
Wifi
Armadietti
Minimarket
Pane fresco
Snack bar
Ristorante
Accesso per sedie a rotelle
Barbecue a carbone consentito

Adatto per

Cani ammessi
Campeggio invernale
Piazzole ombreggiate

Attività ricreative

Parco giochi
Balneazione in acque naturali
Piscina all'aperto
Bocce
Tennis
Minigolf
Pesca
Impianto di risalita

Servizi igienici

Bagno privato a noleggio
Lavatrici
Asciugatrici
KS
kasandra schroth Tedesco

Suuper Campingplatz. Liegt hervorragend. Kurze wege zum sauberen Strand. Personal sehr freundlich. Animation spitze. Waren sehr angetan. Freundlicher, familiärer und Schattenspendender Campingplatz. Auf jeden Fall wieder!!!!!

4 anni fa

Pi
piaf Olandese

Hebben drie weken op deze camping gestaan en is ons zo goed bevallen dat wij volgend jaar nog een keer gaan. Sanitair was schoon en de plaatsen groot. Het personeel weet niet wat ze moeten doen om het je naar de zin te maken zo vriendelijk. De Italianen die op de camping staan zijn ook heel vriendelijk. Geen vaste plaatsen. Je loopt zo de boulevard op en met de fiets kun je je boodschappen bij de lidl doen.

4 anni fa

Wi
Wim Olandese

Wij hebben hier van 1/2 juni t/m 1/2 juli met onze eigen caravan gestaan. Vriendelijke ontvangst. Camping was op het moment van aankomst al redelijk bezet door met name vriendelijke Italianen. Wij hadden een paar weken van te voren een offerte aangevraagd. Deze kregen wij vrij snel met de nodige korting. Een leuke plaats toegewezen gekregen. De meeste plaatsen op de camping zijn 80m2 of meer. Wij stonden op plaats 27 met een fijne Mimosa schaduw boom. Camping is netjes en het meest noodzakelijke sanitair is aanwezig. In onze periode was dit schoon maar er waren ook nog weinig kinderen. Geen "Italiaanse bouwwerken" op de camping gezien. Het strand, daar moet je van houden, kiezels/ stenen. Dit heeft zijn voor en tegens. Waterschoenen is een vereiste. Voldoende ruimte op het strand. Voldoende supermarkten in de nabije omgeving. Binnen een straal van 60km zijn er voldoende dorpjes te bezichtigen. Restaurant, geen gebruik van gemaakt. Idem van de animatie.

4 anni fa

Ka
Karin Olandese

Nette, schone, kleine camping. Direct aan het strand. Leuke speeltuin voor kinderen. Veel verhuur van appartementen. Camping is het gehele jaar geopend. Camping ligt aan het einde van de boulevard. Je loopt/fietst zo de wandelboulevard op. In het dorp zit een heerlijke verse pasta winkel.

4 anni fa

DB
didier buyle Olandese

vorige beoordelingen zijn blijkbaar uit een eerder tijdperk. we zijn er vorig jaar eind oktober geweest voor 1 week. heerlijk weer (+20gr). toegekomen, aangemeld op receptie en je mag er gewoon een plaats uitkiezen. (men kan er 24/24u toekomen en vertrekken mits verwittigen) plaatsen zijn niet supergroot maar ruim voldoende. geen enkele vraag aan de directie is hen teveel, ze doen er het onmogelijke om u verder te helpen. is ons zo goed bevallen dat we dit jaar met pasen voor 10 dagen terug geweest zijn. sanitair is zeer netjes, en zeer ruim. douches zijn gratis met warm water. de camping ligt vlak aan zee en heeft een kiezelstrand. bij vorige beoordelingen staat van vaste plaatsen, maar daar is geen enkele vaste plaats. prijzen zijn ook heel democratisch wij betaalde 24€ per nacht voor caravan, 3personen, hond en elektriciteit (8 amp). in juli en aug verdubbeld echter de prijs en is het er heel druk. ideale camping in laagseizoen. is zijn vier sterren meer dan waard.

4 anni fa

1 / 2

Posizione