Villsom
E-41700 Dos Hermanas
Espagne
Villsom est un camping de 100 emplacements à Dos Hermanas, Espagne. Sur place, vous trouverez le wifi et un restaurant.
Pour la baignade, il y a une piscine extérieure.
Les chiens sont les bienvenus à Villsom.
Photos
Caractéristiques
Équipements
Convient pour
Loisirs
Avis
Écrire un avisDit is een echte stadscamping. Er is een zwembad, de campeerplaatsen zijn redelijk van grootte. Het sanitair is proper. De camping ligt vlakbij een bushalte die je op meerdere tijdstippen per uur rechtstreeks naar het hart van Sevilla brengt. Twee nadelen...de camping is heel stoffig waardoor alles snel vol zand hangt en de campinguitbater is erg onvriendelijk.
il y a 4 ans
Veel schaduw , mooi zwembad, vriendelijke receptie, strenge badmeesters.
il y a 4 ans
Hebben lang naar de camping moeten zoeken en kwamen met bang hart aan na het lezen van de reviews. Wij hebben enkel positieve ervaringen, zeer behulpzame personen aan de receptie. Sanitair niet super modern maar steeds netjes onderhouden en vooral het zwembad was nog open in november. Super. We hadden 2 nachten hier gepland en zijn er 5 gebleven.
il y a 4 ans
Weinig manoevreer ruimte met Caravan. Kleine plekken. Slechte service. Positief is uitstekende lokatie om Sevilla te bezoeken.
il y a 4 ans
Goede camping. Wel aan een druk kruispunt, dus oordoppen is misschien handig. Grote en kleine plaatsen. Elke paar vierkante meter, ook in een donker hoekje is een plaats. Goed en schoon sanitair. Ook camping zelf ziet er netjes uit. Personeel stug. Er is een restaurant. Geen gebruik van gemaakt. Grote Carrefour vlakbij. Klein zwembad. In april was de camping al behoorlijk vol. Bushalte naar Sevilla op zo'n 500m. afstand. Het eindpunt is bij een mooie park. Op de terugweg stopt de bus bij de camping. Heel handig.
il y a 4 ans