Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
't Veerhuys
't Veerhuys
't Veerhuys
't Veerhuys
't Veerhuys

't Veerhuys – Pays-Bas

Blitterswijck, Pays-Bas

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
4 / 5 (19 votes)

't Veerhuys

Veerweg 7
5863 AR Blitterswijck
Pays-Bas
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

't Veerhuys est un camping de 30 emplacements à Blitterswijck, Pays-Bas, situé dans la région Limburg. Sur place, vous trouverez le wifi et un restaurant.

Pour la baignade, il y a une piscine extérieure. Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux.

Les chiens sont les bienvenus à 't Veerhuys. 't Veerhuys est accessible en fauteuil roulant. Pour laver votre linge, des machines à laver et des sèche-linge sont à votre disposition.

Photos

Caractéristiques

Équipements

Wifi
Snack-bar
Restaurant
Accès en fauteuil roulant
Barbecue au charbon autorisé

Convient pour

Chiens admis
Emplacements ombragés

Loisirs

Aire de jeux
Piscine extérieure

Sanitaires

Espace à langer
Machines à laver
Sèche-linge
Ul
Ulrich Néerlandais

De verbouwing heeft echt een transformatie teweeggebracht. Mooie ruimtes zijn gecreëerd, met uiterst schone toilet- en doucheruimtes. Het personeel is uiterst gastvrij. Zeer aanbevolen!

il y a 3 ans

Ti
Tiemen Néerlandais

Een aantrekkelijke kampeerplek met adembenemende locaties aan de Maas. Gastvrije begroeting en ondersteuning bij vragen. Verlengsnoer is niet lang genoeg, maar Anke lost dit probleem op. Het sanitair is niet alleen mooi, maar ook bijzonder netjes. Bij tante Jet kun je genieten van heerlijke maaltijden en een drankje nuttigen op het prachtige terras, in de sfeervolle serre of in het nostalgische restaurant. Het personeel is uiterst vriendelijk en competent. We zijn vast van plan om hier nog eens terug te komen.

il y a 3 ans

MK
Marcel, Karina en Nova Néerlandais

Een poos geleden hier geweest en toch weer terug omdat het goed bevallen was . Nu weer 1 week geboekt en als snel besloten om nog een week langer te blijven . Genoten van het uitzicht , het gemoedelijke van de mensen , de rust en de vrijheid . Toiletgebouw altijd even fris en geldt eigenlijk voor alles dat het zuiver is . Wij zijn zeer te spreken over het contact met Anke , je hoeft het maar te vragen en ze probeert altijd mee te denken en te zorgen dat het verblijf top is . Ook het restaurant is fijn om te zitten ook daar zeer gastvrij personeel en super uitzicht . Maar om alles in het moet samen te vatten . Wij vinden het geweldig daar en hopen nog vaak daar te verblijven .

il y a 4 ans

Ja
Janny Néerlandais

In tegenstelling tot voorgaande reviews is deze camping prachtig aangelegd met ruime plaatsen op verharde ondergrond. We hebben op het rechter gedeelte van de camping gestaan welke al volledig gerenoveerd is. Voor elke plaats nog een stuk gras om de voortent op te plaatsen, super! Heerlijk bijkomen en genieten van prachtig uitzicht op de maas, de omgeving is ideaal om te fietsen of wandelen. Schoon sanitair en zeer vriendelijk ontvangst van de dame op de receptie. Zeker een aanrader!

il y a 4 ans

Ri
Rita Néerlandais

Heerlijk uitzicht over de Maas rustige camping heeik bijkonen!

il y a 4 ans

1 / 4

Emplacement