Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
See Camping Günztal
See Camping Günztal
See Camping Günztal
See Camping Günztal
See Camping Günztal

See Camping Günztal – Allemagne

Breitenthal, Allemagne

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
4 / 5 (8 votes)

See Camping Günztal

Oberrieder Weiherstraße 5
86488 Breitenthal
Allemagne
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

See Camping Günztal est un camping de 0 emplacements à Breitenthal, Allemagne, situé dans la région Bavaria. Sur place, vous trouverez le wifi, un snack-bar et du pain frais le matin.

Vous pouvez y camper avec une tente, une caravane ou un camping-car. En plus du camping, vous pouvez également louer une cabane ou un chalet.

Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux, des animations pour enfants, la pétanque et la pêche.

Les chiens sont les bienvenus à See Camping Günztal. Pour laver votre linge, des machines à laver et des sèche-linge sont à votre disposition. Des emplacements avec électricité, raccordement à l'eau et raccordement aux égouts sont disponibles.

Photos

Caractéristiques

Hébergements

Tentes
Cabanes
Caravanes
Camping-cars
Chalets

Équipements

Électricité
Raccordement à l'eau
Raccordement aux égouts
Wifi
Épicerie
Pain frais
Snack-bar
Restaurant
Accès en fauteuil roulant
Allées goudronnées
Espace feu de camp central
Barbecue au charbon autorisé

Convient pour

Chiens admis
Camping d'hiver

Loisirs

Aire de jeux
Théâtre
Animations pour enfants
Accès à l'eau adapté aux personnes à mobilité réduite
Pétanque
Tennis
Minigolf
Pêche
Remontée mécanique

Sanitaires

Espace à langer
Machines à laver
Sèche-linge
Ha
Harry Allemand

Viele Sportmöglichkeiten, SUP, Windsurfen, Segeln, Reiten, Nording, Wandern, ...

il y a 4 ans

An
Annet Néerlandais

Wij hadden medium trekkershut. Deze is zonder douche maar douchen in het grote sanitair gebouw is prima. Schoon en heerlijk warm water. Het bed beneden is groot. Ruimte boven is wat benauwd omdat de ruimte recht onder het dak beperkt is. Zwemmen in het meer was prima. Wel koude onderstromen. Er is een surfschool op de camping je kunt hier ook suppen. Elke dag verse broodjes mits van te voren besteld. Maar in een half uurtje wandel je ook naar de bakker in het dorpje. Mooie omgeving. Augsburg is mooie stad. Waldsteigern in Wallenhausen. Ulm en Memmingen zijn ook leuke stadjes. In Krumbach op 5 autominuten is een supermarkt. Ook leuk plaatsje.

il y a 6 ans

Iv
Ivo Néerlandais

Entree van de camping ziet er wat vervallen uit. Restaurantje is niet heel veel. Personeel is aardig en behulpzaam. Mijn vrouw heeft met 2 kinderen in kleine trekkershut geslapen en ikzelf met de 2 andere in een tent. Direct achter de trekkershutjes staan twee kleine sanitair containers. Dit omdat het hoofdsanitairgebouw iets verder weg op de camping ligt. Kortom een prima oplossing. Vooral 's nachts in geval van hoge nood. Ook deze containers netjes en schoon. Dit voor een verblijf van 2 nachten. Alles prima in orde. Sanitair groep is netjes en schoon. Camping ligt aan een meer met watersport. Legoland is prima te berijden op een klein half uurtje. In de nabijheid een dorp met meerdere supermarkten en een kleine MacD. Altijd leuk voor de kids. In zijn geheel een prima verblijf gehad.

il y a 6 ans

FM
Familie met caravan en 1 kind Néerlandais

De entree van de camping doet nog steeds eenvoudig - enigszins verouderd - aan. Vriendelijk wordt je te woord gestaan door de campingeigenaren. Plekje dat wij toegewezen kregen lag aan het straatje direct aan het meer. Dit was een goede plek. Sanitair was in zeker in orde. Lekkere douches. Het zwemmen in het meertje gaf een aangename verkoeling. Broodjes 's ochtends is een fijne luxe. Ga je naar Legoland dan is dat vanuit deze camping goed aan te rijden (circa 30 min.). Verblijf op de camping was 2 nachten.

il y a 6 ans

R.
r.hopman Néerlandais

Wij hebben er een week gestaan mer 2 kinderen van 5 en 10 om naar legoland te gaan. de camping was verzorgd en de eigenaren zeer gastvrij. maar omdat de meeste smiddags kwamen en smorgens weer weg gingen hadden de kinderen weinig contact met anderen. het meer was heerlijk al had het wel veel waterplanten die op dat moment werden weggehaald. ook de waakse zwaan is er nog steeds. ook miste wij de schaduwplekken en was het nogal stil in de omgeving omdat de vakanite nog niet was begonnen in duitsland. sanitair was netjes en schoon. de vaste gasten waren ook zeer gastvrij en behulpzaam. als je weinig verwachtingen hebt en niet veeleisend is het een prima camping.

il y a 6 ans

1 / 2

Emplacement