Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
No images available
Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
4.5 / 5 (14 votes)

Sandaya Le Littoral

Le Porteau
F-85440 Talmont St. Hilaire ( Vendee )
France
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

Op slechts 200 m van de zee, tussen Les Sables-d’Olonne en het estuarium van de rivier Le Payré, is uw 5-sterrencamping in de Vendée met uitzicht op de oceaan een heerlijke bestemming om er even helemaal uit te zijn. Geniet tijdens uw verblijf met de hele familie aan de Côte de Lumière van zwemmen in de verwarmde baden, luieren op de uitgestrekte stranden met glooiende duinen en ontspan lekker midden in de prachtige natuur. Stacaravan, chalet of kampeerplaats in de openlucht, kies het decor van uw ideale vakantie aan de kust van de Vendée!

Photos

No images available

Caractéristiques

Équipements

Wifi
Casiers
Épicerie
Snack-bar
Restaurant
Accès en fauteuil roulant
Barbecue au charbon autorisé

Convient pour

Chiens admis
Emplacements ombragés

Loisirs

Aire de jeux
Piscine extérieure

Sanitaires

Machines à laver
Ar
Arjen Néerlandais

il y a 2 ans

Ma
Matthijs Néerlandais

il y a 2 ans

Ri
Ricardo Néerlandais

il y a 2 ans

Ch
Chantal Néerlandais

Onze vakantie met onze drie kinderen (7, 5 en 3) was zeer aangenaam. De camping bood genoeg entertainment, met een fijn zwembad en een uiterst vriendelijk en goed Engels sprekend personeel. We verbleven in een premium PR60, die uitstekend gelegen was. Het was privé, afgeschermd en de caravan was uitgerust met zowel rolluiken als airconditioning, wat bijzonder aangenaam was bij een buitentemperatuur van 37 graden. De afhaalmaaltijden waren enigszins beperkt, maar voor een camping voldoende. Het restaurant op het terrein was goed, maar in de omgeving waren ook veel andere leuke eetgelegenheden. Het strand van Sable de l’onne is zeker een bezoek waard, net als het riviertje bij la guinguetta du piquet voor een mooie (beschutte) wandeling. Op de hoek van de straat waar de camping zich bevindt, is een paardenrenbaan met races. De races worden aangekondigd op het bord bij de poort en vinden slechts af en toe plaats. De toegangsprijs van 5 euro is het zeker waard, vonden wij. Chateau d’avonturiers is ook echt een aanrader voor kinderen! De wasmachines waren echter niet goed. De was kwam er twee keer vies uit.

il y a 3 ans

An
Angelique Néerlandais

Mooie camping, ziet er verzorgd uit. Veel tropische planten/bomen rond het zwembad en huisjes. Zwembad mooi en ook buiten echt heerlijk verwarmd water. Binnenbad heeft 4 bubbelbaden :)Animatie is er genoeg, maar wij maken hier nooit echt gebruik van. Caravan 3kamers Les Pins is super en ziet er verzorgd uit met veel planten voor beschutte ligging. (Nr. 31)Camping winkeltje heeft lekkere vers gebakken broodjes en vonden wij niet duur. Croissants of een baguette voor ca. 1 euro/st. Het rotsstrandje vonden wij heel mooi, is niet om te zwemmen. Uitstapjes top 3:- Sables d’ Olonne, leuke stad met mooie boulevard en pittoreske wijkjes, ca. 15min.- Plage Veillon, prachtig strand waar de rivier de Payre in uitmondt. Mooi om de rivier in de zee op te zien gaan. Ca. 10 min.- Rivier de l’Yon in Le Tablier, wandeling start La Guingette. Prachtige overblijfselen ruïnes aan stromende rivier, door bos over water. Geweldig! Ca 45min.

il y a 4 ans

1 / 3

Emplacement