Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Municipal de Wasselonne
Municipal de Wasselonne
Municipal de Wasselonne
Municipal de Wasselonne
Municipal de Wasselonne

Municipal de Wasselonne – France

Wasselonne, France

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
4.5 / 5 (12 votes)

Municipal de Wasselonne

Rue des Sapins
67310 Wasselonne
France
Ajouter aux favoris

Municipal de Wasselonne est un camping de 100 emplacements à Wasselonne, France, situé dans la région Alsace. Sur place, vous trouverez le wifi, une épicerie et un snack-bar.

En plus du camping, vous pouvez également louer un chalet.

Pour la baignade, il y a une piscine extérieure. Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux.

Les chiens sont les bienvenus à Municipal de Wasselonne. Pour laver votre linge, des sèche-linge sont à votre disposition.

Photos

Caractéristiques

Hébergements

Chalets

Équipements

Wifi
Épicerie
Snack-bar
Barbecue au charbon autorisé

Convient pour

Chiens admis
Emplacements ombragés

Loisirs

Aire de jeux
Piscine extérieure

Sanitaires

Espace à langer
Sèche-linge
DM
Dirk Mechielsen Néerlandais

Fijne camping, ruime plaatsen en voldoende en schoon sanitair. Broodservice, en winkels in de buurt. De gratis wifi werkt alleen bij de receptie. 👍

il y a 4 ans

Ir
Irene Néerlandais

Een super gastvrije ontvangst, men doet moeite je in alle talen te helpen. Mooie grote plekken, waaruit je vrij mag kiezen (mei). Na enkele dagen paar plaatsen opgeschoven om meer zon te hebben. Het sanitair functioneert prima. Er is toiletpapier en zeep aanwezig. Het afwaswater en douches zijn lekker warm. Er wordt met regelmaat schoongemaakt, de wc met bril zelf is schoon, de vloer minder. De bus naar Strasbourg en andere bestemmingen stoppen bij de school tegenover. Rondom liggen allerlei sportfaciliteiten. Je wandelt makkelijk naar het dorpje. Er zijn diverse supermarkten zoals Aldi LeClerc en CF Express. Uitstapjes kun je volop maken. We bezochten oa Colmar, Selestat, Riquewihr, Saverne, Dabo, Plan incliné, Mont St Odile en diverse rommelmarkten (1 mei). De oorlogsmusea en gedenkplaats zijn honden verboden. Blijkbaar in alle Franse musea. voor 18.50 per nacht is dit een uitstekende camping! Het was er heerlijk rustig

il y a 4 ans

Pa
Paul Néerlandais

Prachtige plek, goede voorzieningen. Maar de camping heeft nu een andere beheerder. Zwembad dat er naast ligt is niet meer gratis voor campinggasten. En het zwembad is niet flexibel: als je even terug gaat naar de tent en daarna weer een plons wil nemen betaal je weer volledig entree. Beheerder verwijst naar de nieuwe website die bijna onvindbaar is.

il y a 4 ans

Ir
Irma Néerlandais

Mooie, rustige camping met veel schaduwrijke plekken wat voor ons gezin erg prettig is. Het sanitair is erg schoon, het wordt meerdere malen schoongemaakt. Verder worden er van tijd tot tijd leuke dingen georganiseerd, zoals wijnproeverij, een foodtruck met pizza's en flammkuchen etc. De sfeer op de camping is gemoedelijk en gezellig en de ontvangst bij de receptie is erg vriendelijk, men is altijd bereid te helpen. Daarnaast kan je gratis gebruik maken van het gemeentezwembad dat naast de camping ligt. Dit is zowel een binnen- als buitenzwembad omdat het dak opengeschoven kan worden. Ook is een klein badje voor kleine kinderen. Het enige minpunt is dat het speeltuintje voor de kinderen redelijk summier is (een soort draaimolen/schommel die op zich wel leuk is en een paar wipjes) en ook wat achteraf en in de volle zon gesitueerd is.

il y a 4 ans

Er
Eric Néerlandais

Dit is een hele rustige camping die goed verzorgd is! Van hieruit kun je leuke uitstapjes maken in de wijnstreek van de Elzas of naar Strassbourg (de moeite waard!). Veel schaduwrijke plaatsen. Jammer dat je geen uitzicht naar de omgeving hebt. Het sanitair is deels vernieuwd en voor invaliden zijn er goed bereikbare toiletten en douches. Sanitair is altijd schoon! Ook voor de afwas zijn er goede voorzieningen. Het ernaast gelegen zwembad is prima en met een kaartje van de camping gratis te bezoeken. Voor de jongeren is er niets te doen dus die moeten zich zelf vermaken. De vorige beoordelaar schrijft dat er een Nederlandse beheerder is, die is er blijkbaar niet meer. Wij werden goed geholpen door een hele vriendelijke Franse dame bij de receptie. Broodjes (stokbrood) halen in het dorp of bij een grote supermarkt op het bedrijven terrein (5 min met de auto). Er stonden wel een paar hele oude caravans die nodig opgeruimd moeten worden.

il y a 4 ans

1 / 3

Emplacement