Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Mini-camping D'n Aanloop
Mini-camping D'n Aanloop
Mini-camping D'n Aanloop
Mini-camping D'n Aanloop
Mini-camping D'n Aanloop

Mini-camping D'n Aanloop – Pays-Bas

Lage Mierde, Pays-Bas

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
5 / 5 (21 votes)

Mini-camping D'n Aanloop

Dunsedijk 3
5094 BA Lage Mierde
Pays-Bas
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

Mini-camping D'n Aanloop est un camping de 30 emplacements à Lage Mierde, Pays-Bas, situé dans la région North Brabant. Sur place, vous trouverez le wifi et un snack-bar.

Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux.

Les chiens sont les bienvenus à Mini-camping D'n Aanloop. Mini-camping D'n Aanloop est accessible en fauteuil roulant. Pour laver votre linge, des machines à laver sont à votre disposition.

Photos

Caractéristiques

Équipements

Wifi
Snack-bar
Accès en fauteuil roulant
Barbecue au charbon autorisé

Convient pour

Chiens admis
Emplacements ombragés
Sans voiture

Loisirs

Aire de jeux

Sanitaires

Machines à laver
Pl
Pleun Néerlandais

We hebben voor twee nachten een vakantiehuisje op de camping geboekt omdat het nog begin van het jaar is. De prijs-kwaliteitverhouding was uitstekend. Het was netjes, sfeervol en volledig uitgerust. We werden vriendelijk ontvangen en konden al voor 14.00 uur in het huisje terecht. Het was al aangenaam warm in het huisje. Het toiletgebouw was prachtig en ruim, met mooie, grote douches. Ons verblijf was aangenaam en we hebben genoten van een wandeling op het nabijgelegen landgoed. We hebben ook een mooie fietstocht gemaakt. Zeker een aanrader!

il y a 2 ans

Ge
Geoffry Néerlandais

We hebben een accommodatie op de camping gereserveerd voor twee overnachtingen, aangezien het nog vroeg in het jaar is. De kwaliteit is uitstekend voor de prijs die we betaalden. Het was schoon, comfortabel en volledig uitgerust. We werden vriendelijk ontvangen en konden al voor 14:00 uur in de accommodatie terecht. Het was al aangenaam warm bij aankomst. Het sanitairgebouw was indrukwekkend, met ruime en nette douches. Ons verblijf was aangenaam en we hebben genoten van wandelingen in het naburige landgoed en een geweldige fietstocht. Zeker een aanbeveling waard!

il y a 3 ans

CB
corien beerens Néerlandais

Mini camping op de veranda is een mooie open plek, met prachtig sanitaire vriendelijke beheerders met het hart op de goede plaats

il y a 4 ans

St
stefdekleijn Néerlandais

Mini Camping op de veranda in een camping met zeer mooi en vooral schoon sanitair De ligging is uitermate geschikt om wandelingen en fietstochten te beginnen Er is een wandelknooppunten netwerk en natuurlijk het bekende fietsknooppuntennetwerk De vriendelijke beheerders staan altijd voor je klaar De bekende Brabantse gastvrijheid. Wij hebben er een fijne week vakantie gevierd en komen zeker nog eens terug

il y a 4 ans

Co
Corrie Néerlandais

Na een vakantie van 4 weken in 2012, direct weer geboekt voor dit jaar.Dit is werkelijk een fantastische camping. We zijn net thuis na 6 weken genieten bij Carola, Jos en de kinderen. Schitterend sanitair, heel schoon en nieuw. Ontvangst met koffie en koek en een gezellig gesprek. Mooie omgeving om veel te fietsen, ook naar België. Er is een apart veld met speelgoed voor jonge kinderen. Veilig zonder auto's. Gezellige jaarmarkten in Eersel, Hoge en Lage mierde. Supermarkten op fietsafstand in Hapert ( Lidl en Jumbo), A-H, Aldi en Jumbo in Bladel en C1000 in Reusel.De mooite waard om te verkennen met veel verschillende winkels en restaurants. Ook na een hevige onweersbui (s-nachts) was het veld de volgende dag weer droog. We komen zeker weer terug.

il y a 4 ans

1 / 5

Emplacement