Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Les Portes d'Alsace Saverne
Les Portes d'Alsace Saverne

Les Portes d'Alsace Saverne – France

Saverne (Bas-Rhin), France

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
3 / 5 (10 votes)

Les Portes d'Alsace Saverne

40 Rue du Père Libermann
67700 Saverne (Bas-Rhin)
France
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

Les Portes d'Alsace Saverne est un camping de 0 emplacements à Saverne (Bas-Rhin), France, situé dans la région Alsace. Sur place, vous trouverez le wifi, une épicerie et un snack-bar.

Pour la baignade, il y a une piscine extérieure. Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux.

Les chiens sont les bienvenus à Les Portes d'Alsace Saverne. Les Portes d'Alsace Saverne est accessible en fauteuil roulant. Pour laver votre linge, des machines à laver et des sèche-linge sont à votre disposition.

Photos

Caractéristiques

Équipements

Wifi
Espace détente
Épicerie
Snack-bar
Accès en fauteuil roulant
Barbecue au charbon autorisé
Tables et bancs

Convient pour

Chiens admis
Emplacements ombragés
Sans voiture

Loisirs

Aire de jeux
Piscine extérieure

Sanitaires

Espace à langer
Machines à laver
Sèche-linge
Al
Alice Néerlandais

We hebben hier gestaan voor een overnachting op doorreis. Dan is het een prima camping. Leuk om nog even door saverne te wandelen en lekker gegeten in een restaurantje daar. Voor ons vertrek de volgende ochtend nog even gezwommen in het kleinste zwembad dat ik ooit op een camping gezien heb! Voor een overnachting is het prima maar langer moet je hier niet blijven. Om naar Saverne te wandelen is ook best een stukje en terug is het bergopwaarts.

il y a 4 ans

Ja
Janneke Néerlandais

Sanitair van deze camping is verschrikkelijk.

il y a 4 ans

Ke
Kees Néerlandais

Zeer matige ontvangst door chagrijnige mevrouw met een hoop informatie, n.l. alleen je staanplaats! Wij stonden achter op de camping tegen de manege aan dus heel veel last van vliegen. Dit bleek ook een gedeelte te zijn voor overnachting gasten, dus iedere ochtend vroeg wel startende auto's, camper deuren die dicht gegooid werden enz. De sanitair gebouwen worden heel slecht schoongemaakt en om 9.00 uur in de ochtend wordt het dus gewoon afgesloten waardoor je naar het andere gebouwtje achter op de camping moet dat te vies is om te gebruiken. Spinnenraggen, vieze voegen en een hele smerige vloer. Wij zijn eerder weggegaan dan gepland want we waren er wel klaar mee. Begrijp ook niet dat een organisatie zoals Acsi hier nog zaken mee doet.

il y a 4 ans

TR
Tineke Ravestein Néerlandais

Deze camping als doorreiscamping aangedaan, dit was ook meer dan genoeg. Vies en weinig sanitair, de staanplaats was prima. Om 19.30 waren de frietjes al op, dus toen als avond eten tosti's en hamburgers besteld, iets anders was niet mogelijk. Door de tosti's ziek geworden, dus de eerste 3 dagen van onze vakantie zijn 3 van de 4 zeer ziek geweest. In de nacht was het ook zeer onrustig op de camping, de naastgelegen boer vond het denk nodig om rond 4.30 de rijbak al te gaan slepen. Dus dit was voor ons eenmalig en nooit weer.

il y a 4 ans

Ju
Jurjan Néerlandais

Ontvangst zeer slecht door chagrijnige eigenares. Bijna iedereen op de camping had zelfde meegemaakt. Veel zijn eerder gegaan dan geboekt, wij ook. Verouderd sanitairgebouw en niet heel schoon. Kampeerplaats dor en veel beestjes, weinig sfeer. Animatie niet gezien. Buitenzwembad is eigenlijk een klein binnenbad, want de ramen gaan op 2 na niet open. Geen winkeltje. Receptie tussen de middag dicht en om 19u gesloten, dus daarna geen ijsje oid meer te kopen. Doorreiscamping, niet langer blijven staan.

il y a 4 ans

1 / 2

Emplacement