Le Lac de Carouge
73250 St Pierre d'Albigny
France
Le Lac de Carouge est un camping à St Pierre d'Albigny, France, situé dans la région Rhône-Alpes. Sur place, vous trouverez le wifi, une épicerie et un restaurant.
En plus du camping, vous pouvez également louer une cabane ou un chalet.
Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux, des animations pour enfants et un court de tennis.
Les chiens sont les bienvenus à Le Lac de Carouge. Le Lac de Carouge est accessible en fauteuil roulant. Pour laver votre linge, des machines à laver et des sèche-linge sont à votre disposition.
Photos
No images available
Caractéristiques
Hébergements
Équipements
Convient pour
Loisirs
Sanitaires
Avis
Écrire un avisNa een week zijn we vertrokken, het voorseizoen is nogal eentonig. Ik vond de schoonmaak van de sanitaire voorzieningen ondermaats. Er waren veel vuile hoeken en muren. In de beginfase moesten we de afwas doen bij de wasfaciliteiten. Blijkbaar waren er klachten, waarna de afwasruimte ook opengesteld werd. Het achterste toiletgebouw was volledig gesloten, maar dat was voor ons logisch gezien de lage bezettingsgraad. Het eten in het restaurant was goed. De campingbeheerders zijn aardig. Het meerstrand is toegankelijk naast de camping en ook voor de lokale bewoners. Voor ons is het niet echt iets om te herhalen.
il y a 3 ans
Wij waren deze zomer voor de tweede keer op deze camping. Het is een hele fijne, knusse camping op een prachtige plek aan een mooi groot zwemmeer. Yohann en Virginie zijn hele vriendelijke, behulpzame mensen die de camping met liefde runnen. We hebben één klein kritiek puntje. Het warme water is vaak op, zeker bij het afwassen en wassen. Kouder douchen is niet erg als het 40 graden is, maar de vaat en was worden niet schoon met koud water. Het zou fijn zijn als daar wat aan gedaan kan worden. Maar verder raden we deze camping zeker aan. De ligging van de camping is erg fijn. Je hoeft niet een berg op met je caravan. De grote supermarkt ligt op 5 minuten lopen. De wegen rond de camping leiden je overal direct naar toe: leuke stadjes, de bergen om te wandelen en (race)fietsen, culturele bezienswaardigheden. Er is genoeg te doen in de omgeving.
il y a 3 ans
Wij waardeerden dat de campingbaas ons plaatsen gaf die dicht bij elkaar gepositioneerd waren. Zo konden we een week lang met de gezinnen van drie van onze kinderen optrekken. Heel vriendelijk allemaal en we zijn daarom ook heel enthousiast over Camping du Lac de Carouge!
il y a 4 ans
Leuke camping en we hebben zeer genoten van de camping en omgeving.
il y a 4 ans
Een fijne rustige camping. Royale plekken. Heerlijk dat je zo naar meertje kunt om te zwemmen.
il y a 4 ans