La Pinède est un camping de 200 emplacements à Calvi, France, situé dans la région Corsica. Sur place, vous trouverez le wifi, une épicerie et un restaurant.
En plus du camping, vous pouvez également louer une cabane ou un chalet.
Pour la baignade, il y a une piscine extérieure. Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux, des animations pour enfants et un court de tennis.
Les chiens sont les bienvenus à La Pinède. La Pinède est accessible en fauteuil roulant. Pour laver votre linge, des machines à laver et des sèche-linge sont à votre disposition. Des emplacements avec électricité sont disponibles. La Pinède est ouvert du 28 mars au 8 novembre.
Photos
Caractéristiques
Hébergements
Équipements
Convient pour
Loisirs
Sanitaires
Avis
Écrire un avisWe hadden een Lodge gehuurd, die was top. Met douche en toilet en keuken. Maar toch een tent. Het was superschoon en rustig gelegen. Het personeel is vriendelijk en behulpzaam.
il y a 2 ans
Vroeger kampeerden wij altijd op deze camping. Nu is het kampeer gedeelte naar achteren verplaatst. En hebben wij op het oude kampeer gedeelte een lodge gehuurd. Echt luxe met eigen douche en toilet. 2 slaapgedeeltes en keurig opgemaakte bedden. En een keuken. Alles was superschoon. En rustig gelegen. Vlakbij het strand. Een aanrader. Wij komen zeker terug.
il y a 2 ans
Het terrein is heel mooi maar het kampeer gedeelte echt matig: heel dicht bij een drukke weg waardoor je alleen met oordoppen kunt slapen. Kampeer plekken erg klein, veel te druk
il y a 2 ans
We hadden een verblijfplaats geboekt, die was uitstekend. Voorzien van een douche, toilet en keuken. Het was echter nog steeds een tent. Het was brandschoon en op een rustige locatie. Het team is aardig en staat klaar om te helpen.
il y a 3 ans
In het verleden was deze camping altijd onze vaste stek voor kampeervakanties. Tegenwoordig is het deel voor kamperen verder naar achteren verhuisd. Op de plek waar we vroeger onze tent opzetten, hebben we nu een lodge gehuurd. Het is werkelijk luxueus, met een eigen douche en toilet. Er zijn twee slaapruimtes en de bedden zijn netjes opgemaakt. Er is ook een keuken aanwezig. Alles was brandschoon. De lodge is rustig gelegen en dichtbij het strand. Het is absoluut een aanbeveling waard. We zijn van plan om zeker terug te keren.
il y a 3 ans