Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Kompas Westende
Kompas Westende
Kompas Westende
Kompas Westende
Kompas Westende

Kompas Westende – Belgique

Westende, Belgique

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
4 / 5 (16 votes)

Kompas Westende

Bassevillestraat 141
8434 Westende
Belgique
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

A l’embouchure de l’Yser se situe la station balnéaire Nieuport, le port de pêche de la côte occidentale, mais aussi le plus grand port de plaisance de l’Europe du Nord. A une courte distance de la plage en bicyclette, près du bassin de retenue de l’Yser, se situe le Kompas Camping Nieuport. Un camping qui vous offre tout le confort avec un tas d’équipements de jeu et de sport.

Photos

Caractéristiques

Hébergements

Cabanes
Chalets

Équipements

Électricité
Raccordement à l'eau
Wifi
Espace détente
Épicerie
Snack-bar
Restaurant
Accès en fauteuil roulant
Allées goudronnées
Feu de camp autorisé sur l'emplacement
Barbecue au charbon autorisé

Convient pour

Chiens admis
Emplacements ombragés
Emplacements saisonniers
Naturistes

Loisirs

Aire de jeux
Animations pour enfants

Sanitaires

Espace à langer
Salle de bain à louer
Machines à laver
Sèche-linge
Th
Theofiel Néerlandais

Bij onze aankomst werd ons een specifieke plaats toegewezen (cs05). Door een misverstand bevonden we ons op cs04 toen we wilden verplaatsen. We hadden een voorkeur voor standplaats cs45. Dit hebben we bij de receptie aangekaart. Echter, dit was niet haalbaar en zou ons een extra €25,- kosten. Ik gaf onmiddellijk aan dat dit voor ons geen belemmering vormde. Na vriendelijk aandringen, werd aangegeven dat dit mogelijk zou zijn zonder extra kosten. Ondertussen hadden nieuwe gasten hun intrek genomen op plaats cs03. Deze gasten hadden van de receptie plaats cs04 toegewezen gekregen. Daarom had de wat oudere dame aan de receptie hier moeite mee. Naar mijn mening was het simpelweg een kwestie van de namen van de standplaatsen omwisselen. Waarom zou men daar zo moeilijk over doen! Vooral aangezien er van de 56 plaatsen zeker nog 40 plaatsen beschikbaar waren. Wij ervaren het personeel aan de receptie als zeer onvriendelijk. De camping is zo uitgebreid (lees commercieel) dat het personeel zich ook zo gedraagt!!!

il y a 3 ans

Ci
Cindy Néerlandais

Zeer verzorgd, inclusief de privé sanitair. Dichtbij de kust. Jammer genoeg was de frietkraam gesloten, dus we moesten met de fiets naar de frietzaak gaan. Een schone, aantrekkelijke camping... we zullen zeker terugkomen.

il y a 3 ans

Sm
Smit Néerlandais

Vies sanitair, 1,5 uur op onze vette patat moeten wachten. Er was 1 meisje aanwezig om de mensen te helpen in de snackbar. De vloer was zo vies dat ze langs de rand moest lopen om niet uit te glijden.

il y a 4 ans

NH
Nancy H Néerlandais

Wij zaten op een van de nieuwe verblijfplaatsen met eigen sanitair, met onze camper, de plekken waren een dag van te voren opgeleverd, de electra deden t in sommige huisjes niet. Er waren geen ophanghaakjes voor je handdoek aanwezig, gevraagd of ze die konden plaatsen, je krijgt als enig antwoordt, ze komen maandag binnen. We zijn tot die zaterdag erna gebleven, helaas niks gezien aan haakjes. Als je erna vraagd wordt je van t kastje naar de muur gestuurd. De wifi is bagger, moet je niet aankopen. Dus niet doen! De graszoden zijn er gehaast ingelegd, totdat we weggingen 1x gesproeid, dus t gras was dood. Elke dag staan er werklui voor je camper te klussen, electra, de tuinmannen die elders gras leggen! Geen goede ventilatie in t eigen sanitairhok. Naastgelegen golfbaan wordt elke morgen vroeg gemaaid, dit zijn dus geen rustige plaatsen om je vakantie door te brengen, zoals vermeld. T bittergarnituur op t terras 2x bevroren gekregen!

il y a 4 ans

H&
Hilde & Pol Néerlandais

Prachtige camperplaatsen op wandelafstand van het strand. Verwarmd en proper sanitair en behulpzame medewerkers. De voorbereidingen voor de kerstvakantie worden getroffen. Misschien gaan we nog eens terug om de kerstverlichting (volledig) te zien. In de buurt fiets-, wandel- en excursiemogelijkheden zat.

il y a 4 ans

1 / 4

Emplacement