Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Huttopia Calvados - Normandie
Huttopia Calvados - Normandie
Huttopia Calvados - Normandie
Huttopia Calvados - Normandie
Huttopia Calvados - Normandie

Huttopia Calvados - Normandie – France

Moyaux (Calvados), France

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
3.5 / 5 (14 votes)

Huttopia Calvados - Normandie

Le Val
14590 Moyaux (Calvados)
France
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

Verblijf tussen de appelbomen op camping Château le Colombier in Normandië. Geniet van de rust aan het verwarmde zwembad of haal een crêpe bij de crêperie. Bij het afhalen van brood op de camping is geduld nodig, maar je hebt natuurlijk alle tijd op vakantie. Pak de auto en bezoek de steden Corneille, Deauville, Caen en Honfleur.

Photos

Caractéristiques

Hébergements

Cabanes
Chalets

Équipements

Wifi
Épicerie
Snack-bar
Restaurant
Accès en fauteuil roulant
Allées goudronnées
Barbecue au charbon autorisé

Convient pour

Chiens admis
Emplacements ombragés

Loisirs

Aire de jeux
Animations pour enfants
Piscine extérieure
Tennis

Sanitaires

Espace à langer
Machines à laver
Sèche-linge
Ba
Bart Néerlandais

Mooie ligging, prima safari tenten. Goede en nette sanitair. Verwacht echter niet veel van horeca en service. Receptie was geregeld dicht en horeca kon de drukte niet aan op de camping. Dit is zeker niet aan te rekenen aan het personeel wat zijn best doet, maar aan een slechte organisatie. Een verbeterpunt wat mij betreft.

il y a 2 ans

Jo
Jolanda Néerlandais

Het is een fijne groene camping met lekker veel plek. Wij zaten in huisje wat netjes was. Tip: als je van schaduw houdt kies dan een plekje aan de rand van de camping waar de meeste hoge bomen staan. De omgeving is leuk, supermakt op 5 a 10 minuten rijde . Ik zou het zeker aanbevelen voor ouders met jonge kinderen omdat ze lekker blootvoets kunen spelen op het gras met hun vriendjes.

il y a 2 ans

Sa
Sape Néerlandais

De locatie is prachtig en de safaritenten zijn uitstekend. Het sanitair is proper en goed onderhouden. Stel echter geen hoge verwachtingen voor de horeca en dienstverlening. De receptie was vaak gesloten en de horeca kon de drukte op de camping niet aan. Dit is absoluut niet de schuld van het hardwerkende personeel, maar eerder een gevolg van een slechte organisatie. Dit is een punt dat volgens mij verbeterd kan worden.

il y a 3 ans

Bi
Billy Néerlandais

Deze aangename groene camping biedt veel ruimte. We verbleven in een keurig huisje. Advies: als je van schaduw houdt, kies dan voor een plek aan de rand van de camping waar de hoogste bomen staan. De omgeving is aantrekkelijk, met een supermarkt op 5 tot 10 minuten rijden. Het is absoluut een aanrader voor ouders met jonge kinderen, omdat ze heerlijk op blote voeten kunnen spelen op het gras met hun vrienden.

il y a 3 ans

Rs
RSA Néerlandais

Zeer slechte ervaring met NovasolZeer slechte ervaring met Novasol. Zowel in Nederland voor vertrek als in Frankrijk. Het begon met een dubbel boeking. Wel geld geïnd maar Novasol heeft niet gezien er een dubbele boeking heeft plaatsgevonden. Per toeval zijn wij er achter gekomen. Wij waren genoodzaakt om op zeer korte termijn een nieuw vakantiehuis te zoeken (wel duurder). Nadat we geboekt ontvingen wij onze boekinggevens met daarin het adres van het huisje(wat dus niet zo was) Bij aankomst enkele uren adres gezocht, gebeld met Novasol (namen niet op) . we hadden het geluk dat een local ons naar het huisje heeft kunnen brengen. Toen begon de volgende ellende. Huis was smerig, vies en het stonk. Spinnenwebben overal. Beddengoed en handdoeken roken niet fris. wasautomaat kapot. die konden we helaas ook niet gebruiken. na 3 dagen bellen en wachten is er iemand(op dag 4) gekomen om de wasmachine om te ruilen. Ik zou niemand adviseren bij

il y a 4 ans

1 / 3

Emplacement