Prix non disponibles
Prix estimé sur la base d’une voiture, 2 personnes avec une tente ou une caravane.

Le site de camping est ouvert de 01 January jusqu'à 31 December
Arrivée
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Départ
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Jours
{{r.bookingDays}}

Ce site de camping n’est pas encore validé par Spottocamp. Vous êtes le propriétaire ? Contactez-nous avec le bouton ci-dessous

Je suis le propriétaire
Wifi
BBQ autorisés
Chiens
Machines à laver
- Advertisement -
4 / 5 (20 votes

Hofstede Molenzicht

Lepelstraat 2
4354 KK, Vrouwenpolder
Pays-Bas

Hofstede Molenzicht est un site de camping dans Vrouwenpolder, Pays-Bas. Hofstede Molenzicht a wifi et un restaurant. Les chiens sont admis sur ce camping. Vous pouvez trouver plusieurs activités de loisirs sur le site de camping. Il y a un terrain de jeux.

Pour laver vos vêtements, il y a machines à laver disponible

Caractéristiques du lieu

Recreation
Terrain de jeux

Installations
Connexion TV
Wifi
Restaurant
BBQ autorisés

Qualifications
Chiens
Endroit ombragé

Sanitaires
Machines à laver


Cliquez ici si les informations sur ce camping ne sont pas correctes ou incomplètes.

Photos

Avis

Fam De Jong
Néerlandais
We hebben een heerlijke vakantieweek gehad, in een schattige, stijlvol ingerichte cottage. Het bijbehorende privé-sanitairgebouwtje was echter erg verouderd en viezig. Bovendien viel door de regen de stroom meerdere keren uit. Het landgoed, inclusief ligging, is prachtig. De camping zelf rommelig.
4 ans depuis

Rien Schipper
Néerlandais
Ieder jaar komen we met plezier terug op Twistviet, volgend jaar voor de 5e keer. Dit jaar landhuis 2 en volgend jaar landhuis 5 omdat daar meer bedden zijn voor de (klein)kinderen. Nico en zijn team zijn hele goede gastheren. We kijken er weer naar uit 2 weken in juni bij hun te verblijven.
4 ans depuis

F janse
Néerlandais
Mooi gelegen camping. Prachtige en ruime plaatsen. Gezellig. Maar €60,- per nacht voor 3 fietsen, 2 kleine trekkerstentjes, zonder auto en zonder electriciteit, totaal scheve prijs/kwaliteit verhouding. Heb nog €10,- van de prijs af gekregen. Maar €50,- per nacht is nog steeds niet passend. Aanpassingen vanwege Corona-regels heb ik nauwelijks gezien. Douchen en toiletbezoek doe je hier als man voornamelijk in het donker omdat de lichtsensoren verkeerd of niet zijn gemonteerd. Realistisch en kritisch kijken naar prijs-kwaliteit en beseffen dat kwaliteit meer is dan gezellig aankleden en schoonhouden zou van deze camping iets moois kunnen maken. Wijzelf zijn als ‘primitief-campeerders’ niet in eerste instantie op zoek naar luxe, een mooie camping is ons daarentegen wel wat waard. Maar voor €50,- hadden wij echt veel meer mogen verwachten dan wat hofstede Twistvliet biedt.
4 ans depuis

Eric-Paul van Vulpen
Néerlandais
We hebben genoten van de prachtige camping, ontspannen sfeer en leuk en netjes onderhouden voorzieningen. De camping is ruim van opzet met gezellige veldjes waar heel actief gesport werd met mede gasten. Een echte aanrader voor een familie vakantie. Gelukkig wel COVID proof anders dan campings in de buurt.
4 ans depuis

Linda S
Néerlandais
Op zich mooie plekken en goede ligging tov het strand. Echter..., 60 euro per nacht voor 1 gezin voor een kampeerplek is veel te duur voor hetgeen er geboden wordt. Er stonden tussen de 40-50 tenten/caravans etc ( op de website staat max. 30 plaatsen...), terwijl er maar 1 sanitairgebouwtje is met 8 WCs en 10 douches. Hiervan heeft de helft geen licht en komt er de helft van de tijd niet-nauwelijks water uit de kraan. Daarnaast is het er niet bepaald rustig: er wordt vanaf 7 uur ‘s ochtends tot aan half elf ‘s avonds gemaaid en gehooid op de omliggende velden. Er rijden dagelijks tractors met hoge snelheid over het terrein. En in het weekend worden er op het landgoed trouwfeesten gegeven, wat behoorlijk lawaai geeft. De eigenaar is bijzonder: crosst wat heen en weer over de camping met quad, jeep of koets. Wij komen hier niet meer terug!
4 ans depuis

- Advertisement -