Firenze Camping in Town
50136 Florence
Italie
Firenze Camping in Town est un camping à Florence, Italie, situé dans la région Tuscany.
En plus du camping, vous pouvez également louer un chalet.
Photos
Caractéristiques
Hébergements
Équipements
Avis
Écrire un avisDe faciliteiten zwembad, winkel en bus service zijn prima. Jammer is dat de plaatsen klein zijn, maar wel mooi met een lage heg omringd. Het gras is vast ooit aanwezig geweest. Je deelt een kraan met 2 plekken. Het sanitair is verre van genoeg voor de hoeveelheid kampeerders. Er is geen aparte ruimte voor wassen: dat doe je in de loop van de toiletten en douches. De douches hebben glazen wanden, waardoor je de buurvrouw ook prima kunt zien. Modern design, maar met weinig privacy en niet erg schoon.Het zwembad is onverwarmd maar wel een aanrader. Er staat tot 10 uur muziek aan bij het zwembad.
il y a 4 ans
Mooie, nette camping, zeer net en behulpzaam personeel. Verder prima uitvalsbasis voor bezoek aan Florence
il y a 4 ans
Mooie camping, perfecte ligging voor Florence, leuk zwembad, grote supermarkt, wel duur, Zeker als je ziet hoe de schoonmaak is. Infopunt aanwezig, shuttle bus.
il y a 4 ans
Wij kwamen rond 12:00 aan en wilden graag lunch halen. De campingwinkel bleek tussen 12:30 en 16:00 gesloten.'s Middags wilden we naar Florence, maar de shuttlebus reed niet tussen 11:45 en 14:30. Daarom wilden we graag fietsen huren, maar ook de fietsverhuur was tot 16:00 gesloten. Via de app Mobike/Movi kunnen fietsen gehuurd worden, maar let op: de camping valt niet(!) binnen het servicegebied voor eBikes, alleen met een normale Mobike fiets kan je van/naar de camping komen.We probeerden te reserveren bij het restaurant, maar de website werkte niet en bij de receptie werd meerdere keren de telefoon niet opgenomen. Later bleek dat het helemaal niet mogelijk is om online/telefonisch een reservering te maken omdat het restaurant losstaat van de camping. Toen we terug op de camping waren en wilden reserveren voor die avond, was er al geen plek meer.Conclusie: geen lunch/bus/fiets/diner en dat voor €86 per nacht (4 personen).
il y a 4 ans
We hadden hier voor 2 nachten een stacaravan gehuurd om Florence te bezoeken. Nette caravan op een nette camping. Camping voelt wel als een overnachtingscamping, veel korte verblijven. Prima WiFi en mooi en net zwembad. Prima voor een kort verblijf
il y a 4 ans