Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Europacamping Nommerlayen
Europacamping Nommerlayen
Europacamping Nommerlayen
Europacamping Nommerlayen
Europacamping Nommerlayen

Europacamping Nommerlayen – Luxembourg

Nommern, Luxembourg

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
4 / 5 (16 votes)

Europacamping Nommerlayen

rue Nommerlayen
7465 Nommern
Luxembourg
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

Vermaak voor iedereen op Camping Nommerlayen in Luxemburg. Je kunt hier zelfs een potje bowlen met het gezin. Tieners kunnen 's avonds terecht in de bunker. Grote kans dat ze hier elke avond rondhangen met leeftijdsgenoten. Geniet van de natuur dankzij de verschillende niveaus op Nommerlayen. Op een half uur rijden van Luxemburg-stad.

Photos

Caractéristiques

Hébergements

Tentes
Cabanes
Caravanes
Camping-cars
Chalets
Appartements

Équipements

Électricité
Raccordement à l'eau
Raccordement aux égouts
Raccordement au gaz
Échange de bouteilles de gaz
Wifi
Casiers
Espace détente
Coin cuisine
Épicerie
Pain frais
Snack-bar
Restaurant
Accès en fauteuil roulant
Allées goudronnées
Espace feu de camp central
Bois de chauffage
Barbecue au charbon autorisé
Tables et bancs

Convient pour

Chiens admis
Camping d'hiver
Emplacements ombragés
Emplacements saisonniers
Naturistes
Emplacements pour groupes de jeunes
Sans voiture
Voiture autorisée sur l'emplacement

Loisirs

Aire de jeux
Jeux d'intérieur
Mini-ferme
Animations pour enfants
Baignade en eau naturelle
Plage de sable
Accès à l'eau adapté aux personnes à mobilité réduite
Plage naturiste
Piscine extérieure
Piscine intérieure
Toboggan aquatique
Bains thermaux
Sauna
Pétanque
Tennis
Tennis de table
Volley-ball
Golf
Minigolf
Voile/planche à voile
Location de bateaux
Cale de mise à l'eau
Location de vélos
Pêche
Centre de plongée
Remontée mécanique
Ski de fond

Sanitaires

Aire de services pour camping-cars
Espace à langer
Salle de bain à louer
Sanitaires adaptés
Machines à laver
Sèche-linge
Da
Davy Néerlandais

Een uitstekende tijd doorgebracht. Het nette sanitair en het aangename zwembad waren een genot. De prachtige wandelroute achter de camping is een must. Het personeel was behulpzaam, complimenten aan het animatieteam!

il y a 3 ans

Jo
Jonas Néerlandais

We bezoeken deze plek al heel wat jaren. Aanvankelijk met onze eigen caravan, later in een huurtent via CountryCamp.Het campingterrein kan je gevoelsmatig in twee secties verdelen. De kant met de speeltuin/voetbalveld en de kant met het zwembad, het centrale terras enzovoort.Toen we nog de caravan gebruikten, stonden we altijd op een rustige locatie met een adembenemend uitzicht op de koeien en de vallei. Deze locaties bevinden zich aan de zijde van de speeltuin/voetbalveld.De huurtenten bevinden zich aan de andere kant van de camping. Daar is het uitzicht minder aantrekkelijk en is er veel meer geluidsoverlast van het centrale terras en de Bunker (jeugdhonk), soms tot in de late uurtjes.Desondanks kiezen we opnieuw voor deze camping. De ligging, direct aan een bos met prachtige wandelpaden, en tal van activiteiten voor kinderen zorgen voor een fantastische ervaring.Het personeel kan soms wat star overkomen, maar is altijd bereid om te helpen. Het animatieteam doet steevast hun best. De glimlach en vriendelijkheid van de manager van de snackbar maakt je dag compleet.

il y a 3 ans

An
Annabel Néerlandais

We bezoeken deze plek al sinds 2010. Hoewel onze kinderen nu volwassen zijn, genieten ze er nog steeds van om hier te komen. De afbeeldingen die je hier ziet zijn verouderd, er zijn veel updates geweest en elk jaar is er iets nieuws. Het is jammer dat de score hier laag is. Het blijft een keurige en schone camping met iets voor iedereen, we gaan deze zomer weer terug.

il y a 3 ans

Te
Tessa Néerlandais

Het kampeerterrein is uitstekend verzorgd, beschikt over uiterst hygiënische faciliteiten en biedt een broodbezorgdienst aan.

il y a 3 ans

La
Lauren Néerlandais

We bezoeken deze plek al twee decennia en een jaar, eerst vergezeld door onze jonge kinderen en nu nemen ze hun levenspartners en onze kleintjes mee. Deze camping is zo aangenaam, prachtig en proper, (ik kan de vorige beoordelingen echt niet begrijpen) er zijn voortdurend verbeteringen elk jaar, het wordt steeds beter. We zullen zeker weer reserveren voor het komende jaar.

il y a 3 ans

1 / 4

Emplacement