Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Domaine des Chênes Blancs
Domaine des Chênes Blancs
Domaine des Chênes Blancs
Domaine des Chênes Blancs
Domaine des Chênes Blancs

Domaine des Chênes Blancs – France

St. Saturnin les Apt, France

4 / 5 (20 votes)

Domaine des Chênes Blancs

Chemin des Lombards - Route de Gargas
84490 St. Saturnin les Apt
France
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

Domaine des Chênes Blancs (St Saturnin les Apt) is een vriendelijke en gastvrije camping met een mix aan nationaliteiten. De camping is rustig, maar met voldoende activiteiten en zwembaden om in af te koelen. Het beachvolleybalveld zorgt voor leuke toernooitjes. Je kunt lekker mountainbiken in de bossen, paardrijden, of de stad Roussillon bezoeken.

Photos

Caractéristiques

Hébergements

Tentes
Cabanes
Caravanes
Camping-cars
Chalets
Appartements

Équipements

Électricité
Wifi
Coin cuisine
Épicerie
Pain frais
Snack-bar
Restaurant
Accès en fauteuil roulant
Feu de camp autorisé sur l'emplacement
Barbecue au charbon autorisé

Convient pour

Chiens admis
Emplacements ombragés
Emplacements saisonniers
Naturistes
Emplacements pour groupes de jeunes
Sans voiture
Voiture autorisée sur l'emplacement

Loisirs

Aire de jeux
Théâtre
Animations pour enfants
Baignade en eau naturelle
Plage de sable
Plage naturiste
Piscine extérieure
Piscine intérieure
Toboggan aquatique
Bains thermaux
Sauna
Tennis
Tennis de table
Volley-ball
Golf
Minigolf
Voile/planche à voile
Location de bateaux
Cale de mise à l'eau
Location de vélos
Équitation
Pêche
Centre de plongée

Sanitaires

Espace à langer
Cabines de lavage
Sanitaires adaptés
Machines à laver
Sèche-linge
S&
Sjoerd & Inge Néerlandais

Prima week (eind juli 2022) gehad! De kampeerplekken zijn groot genoeg en er was bijna de gehele dag schaduw vanwege de gezellige lage eikenbomen. Het zwembad was heerlijk van temperatuur (waarschijnlijk door de hete periode) en aardig groot. Het toiletgebouw is wat gedateerd. De watertemperatuur is niet constant, 's avonds meestal lauw/koud maar dat was in deze hitte juist wel lekker. Het terras van het restaurant (met erg leuk personeel) ligt naast het grote petanque veld, waar gratis ballen beschikbaar zijn. Een erg gezellige plek waar ook nog twee ping-pong tafels staan. De Wifi is niet in het beheer van de camping zelf maar valt onder een overkoepelende organisatie. Het kost een belachelijke € 5,- voor één dag op één apparaat. Voor die prijs zou je verwachten dat het goede wifi is, maar niets is minder waar. Mail bekijken oid is best mogelijk maar een livestream bekijken kun je vergeten. Maar goed...op vakantie is wifi absoluut geen noodzaak. Er waren weinig Nederlanders te vinden. Dat vinden wij wel fijn, maar voor de kinderen is het lastiger om vriendjes te maken. Wij gaan (bijna) nooit twee keer naar dezelfde camping maar we zouden deze wel aanbevelen.

il y a 2 ans

S&
Sjoerd & Inge Néerlandais

Gezellige sfeer. Schaduwrijke plekken met mooie lage eikenbomen. Leuk terras naast het grote petanque veld, de ping-pong tafels en het zwembad. Rustige ligging, geen last van verkeersgeluid.

il y a 2 ans

Mj
MJW Néerlandais

Op zich prima camping qua plek maar het sanitair was alles behalve top, toiletten vaak verstopt. Helaas vrijwel geen pubers op de camping dus wat ons betreft was dit een eenmalig bezoek. De omgeving is wel prachtig, aanrader: okermijnen en okerwandeltocht in het prachtige plaatsje Roussillon.

il y a 2 ans

Ma
Mandy Néerlandais

De locatie van de camping was op zich goed, maar de faciliteiten lieten veel te wensen over, vooral de toiletten waren vaak verstopt. Het gebrek aan tieners op de camping maakte dat we waarschijnlijk niet zullen terugkeren. De omgeving was echter adembenemend, met name de okermijnen en okerwandeling in het pittoreske dorpje Roussillon zijn een must.

il y a 3 ans

An
Anja Néerlandais

We hebben een uitstekende week beleefd (eind juli 2022)! De kampeerlocaties waren ruim voldoende en bijna de hele dag was er schaduw dankzij de charmante lage eikenbomen.Het zwembad was aangenaam qua temperatuur (vermoedelijk door de hittegolf) en vrij groot.Het toiletgebouw is enigszins verouderd. De watertemperatuur is niet constant, 's avonds is het meestal lauw/koud, maar dat was eigenlijk wel prettig in deze hitte.Het terras van het restaurant (met zeer vriendelijk personeel) bevindt zich naast het grote petanque veld, waar gratis ballen voorhanden zijn. Een zeer gezellige locatie waar ook nog twee tafeltennistafels staan.De Wifi wordt niet beheerd door de camping zelf maar is onderdeel van een grotere organisatie. Het kost een belachelijke € 5,- voor één dag op één apparaat. Voor die prijs zou je een goede wifi-verbinding verwachten, maar dat is helaas niet het geval. Het is mogelijk om je mail te checken of iets dergelijks, maar een livestream bekijken is uitgesloten.Maar goed... op vakantie is wifi zeker geen must.Er waren weinig Nederlanders aanwezig. Wij vinden dat prettig, maar voor de kinderen kan het moeilijker zijn om vriendjes te maken.We gaan zelden twee keer naar dezelfde camping, maar we zouden deze zeker aanraden.

il y a 3 ans

1 / 4

Emplacement