De Peelfluiter est un camping de 27 emplacements à Ospel, Pays-Bas, situé dans la région Limburg. Sur place, vous trouverez le wifi et un snack-bar.
Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux.
Les chiens sont les bienvenus à De Peelfluiter. Pour laver votre linge, des machines à laver sont à votre disposition. De Peelfluiter est ouvert toute l'année.
Photos
Caractéristiques
Équipements
Convient pour
Loisirs
Sanitaires
Avis
Écrire un avisPrachtige omgeving en schoon sanitair Top camping. Mooie ruime verharde plekken. Vriendelijke eigenaren
il y a 4 ans
heerlijke camping ideaal voor rustzoekers, je wordt gewekt door de vogels, alle plekken verhard dus geen kale plekken in het gras, alles prima onderhouden, zeer net en schoon sanitair en vriendelijke eigenaren, fiets en wandelroutes direct aan de camping, TOP!
il y a 4 ans
We hebben ruim een week op deze zeer nette camping gestaan. De ontvangst was allervriendelijkst. Het sanitair werd tiptop bijgehouden. De plekken zijn voorzien van een harde ondergrond waardoor je makkelijk kunt plaatsen. Het campingveld zag eruit als een biljartlaken. Daarnaast is er een slecht weer voorziening met wat extra voorzieningen. Kortom een camping die we van harte aanbevelen.
il y a 4 ans
Deze camping is echt een van de de fijnste en beste waar ik ooit heb mogen staan. Van het hartelijke welkom tot het moment van vertrek op en top gastvrijheid. Mooie en ruime plaatsen en fantastisch sanitair. Een goede mix van seizoen plaatsen, weekend gasten en vakantievierders. En dat allemaal op slechts 25 plaatsen. Ook een camping waar de auto niet bij de caravan mag. Hoe fijn is het om niet de hele dag tegen blik aan te zitten kijken. De omgeving is niet minder. Lekker fietsen door Zuid-Oost Brabant of Limburg. De terrasjes in de dorpjes in de omgeving. Het weer maakte het helemaal af.
il y a 4 ans
Dat je hier echt welkom bent en er alles aan gedaan wordt om het eenieder naar de zin te maken. Superschoon sanitair en ontmoetingsruimte.Grote mooie verharde plaatsen. Zeer vriendelijke eigenaren Corrie en Jack.Wij zij 2 jaren hier geweest en zouden direct weer komen als de gezondheid het toe zou laten maar helaas.Ik zou zeggen tegen iedereen ga het eens proberen en je gaat zeker een 2e keer weer.Gezellige sfeer met alle kampeerders en eenieder wordt overal bij betrokken.Onze ervaring na 30 jaar is van zoek niet verder hier vind je alles.Schoon sanitair. Mooie ontmoetingsruimte met gekoelde drank ijs en tvAfgesloten fietsstalling met oplaadpunten. Jeu de boules baan en mooie kachels om in de avonduren gezellig samen te zijn.Wij bedanken alle medekampeerders voor de gezellige tijd en speciaal woord voor Eigenarrn CORRIE EN JACKGA ZO DOOR
il y a 4 ans